Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam fel a figyelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam fel a figyelmet magamra, ha nem vagyok egy szépség?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon bejön, ráadásul van olyan óra ahova együtt járunk, de nem merek hozzászolni. Ő meg észre se vesz, sztem azt se tudja hogy létezek:S Nem vagyok vmi szép csaj...sőőőt...rámférne egy vmi olyan mint a filmekbe hogy vhogy szépet faragjanak belőlem:(:S. Mit tegyek? "Elfelejteni sajnos nem nagyon megy":(
2009. dec. 9. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem csak a szépségeddel hódíthatod meg!
2009. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez a nem vagyok egy szépség dologból nem tudom, hogy mennyi igaz. Lehet, hogy tényleg bűn ronda vagy és azért nem tetszel, de lehet h csak azt hiszed magadról és csak annyira önbizalom hiányos vagy, hogy azért.

Másik lehetőség pedig az, hogy simán kb 15-16 évesek vagytok.

2009. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nagyon kevés szép nő van. Az átlagból kell kitűnni egy kicsit. Próbálj meg szépet faragni magadból. Ezer dolog van amin lehet változtatni. Új frizura, kozmetikus, néhány nőies ruhadarab lehet a legelső lépés. Ha nem vagy megelégedve az alakoddal, akkor küzdj meg a testeddel. Ez a legnehezebb része egy átalakulásnak. Mindig csak kis célt tűzz ki magad elé, amit meg is lehet valósítani. Egy kicsi sikerélmény sokkal többet ér mint a nagy cél felvázolása és a sikertelenség.

Találd meg a nőiességet magadban. Próbálj meg kisugárzást aurát teremteni magad körül. Ha valaki nincs megelégedve magával akkor általában gátlásos. Érezd jól magad a bőrödben, és ezt ki fogod sugározni a környezeted felé is.

2009. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha te úgy érzed van mit változnod, akkor próbáld meg. Akár öltözködésben, akár bármiben. De hogy a kérdésre válaszoljak, amit én szoktam csinálni a következő: ha van egy srác aki tetszik, de neki nem tűntem ki a tömegből, akkor elkezdek szemezni vele, szóval nem bámulni, csak direkt elkapni minnél többször a tekintetét és pár másodpercig nézni. Ha ezt párszor megcsinálod akkor már meg fog ismerni. Legközelebb lehet mosolyogni is, és lassan érteni fogja!
2009. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb szép csaj nem tartja szépnek magát. De jól mondták előttem, ha szép vagy, ha nem, ne a külsőddel akarj hódítani! :)
2009. dec. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
sok féle módon megteheted,a legegyszerúbb,ha közlöd vele.Nincs mit vesztened
2010. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Humorérzék, magabiztosság és szerintem egy csini ruha egy kis smink, nincs csúnya nő:)!!!
2010. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok szép csaj. sőt, több pasi mar a szemembe mondta hogy csunya vagyok.21 vagyok, és eddig 2 kapcsolatom volt csak, de nagyon rövidek voltak, és nem is jöttek be.


viszont


,,magambabolonditottam,, egy ,,álompasit,,. hidd el, még sokszor én sem hittem, hogy lehet és mégis. nem lett semmi, csak pár csok, de tudom h akart. először visszautasitott, de nem adtam fel. másfél évembe telt de sikerült. és akkor rájöttem a modszerre..


az kell hogy baratok legyetek, hogy megismerjen belülről. és igy másképp fog rád nézni..

probalj először a barataival baratkozni, joba lenni az ő barati körével. aztan igy joba lenni vele, és másképp fog nézni rád.


amugy hány éves vagy?

2010. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mondják, h a külső, ami megfog, a belső, ami megtart. Ha neked ez a belső adott, akkor a külsőn még van lehetőséged változtatni. :)

Szerintem próbálj vele beszélgetni, keress közös pontokat köztetek, pl mindketten szeretitek az XY nevű együttest, vagy ugyanazért a sportért rajongotok. Nem biztos, hogy a külsőddel kell felhívnod magadra a figyelmet, ki tudja, lehet, hogy ő is épp a különleges lányokra bukik, őket tartja érdekesnek, és már herótja van az illegetőbillegető ingóbingó lányoktól.

Szóval szerintem próbáld keresni vele a kontaktust.

Egyébként ha szeretnéd, változtasd meg a külsőd, de ne azért, mert máshogy nem érhetsz el sikereket, hanem mert neked tetszik úgy.

A legfontosabb a kisugárzás, és hidd el, ha elégedett vagy magaddal,mások is azok lesznek veled. :)

Magam példájából mondom, mert amióta kiegyensúlyozott vagyok, és megtaláltam a lelki békémet, meg a páromat, mindenkitől csak pozitív visszajelzéseket kapok. :)

23L

2010. márc. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
bátyám is azt mondja: nincs csúnya nő, csak ápolatlan :D
2010. márc. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!