Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek milyen a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen a női szépség ideál?

Figyelt kérdés

Mennyire zavar titeket, ha egy nő nem tökéletes?

Miért nézik le sokan azt aki testesebb? Vagy a 200 kilós lányoknak miért "jut" mindig a legmenőbb pasi? (ezt sosem értettem meg, őket békén tudják hagyni, a molettebb lányokat nem?)

Nekem ez a meglátásom, hogy ha valaki ducibb, már rá sem néznek, kifigurázzák, pedig ugyan olyan értékes emberek, mint a vékony társaik...

Kort is kérnék :)


2011. jún. 17. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Varjunk csak jól értem ?

Vagy a 200 kilós lányoknak miért "jut" mindig a legmenőbb pasi?

2011. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Biztos arra felé a 200 kilos csajok a legvékonyabbak, a többieknek már nem jut semmi.. :D
2011. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
rengetek olyan lányt láttam, akik tényleg kövérek voltak, nem túlsúlyosak, és az oldalukon büszkén mászkáltak egy nagyon helyes pasival... nem egyszeri alkalom volt...
2011. jún. 17. 22:15
 4/13 anonim ***** válasza:
Az, aki ideákat meg vágyálmokat kerget, a legnagyobb vesztes a világon. Emberek vagyunk, mindannyiunknak vannak hibái. Éppen ezért sosem a hiányosságokat kell keresni egy nőben (mert akkor sosem lehetnénk elégedettek senkivel sem), hanem az érdemeit. Mert akárcsak hibái, úgy érdemei is vannak mindenkinek, ezért is rejlik mindenkiben valami gyönyörűség.
2011. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
200 kilós, kövér, de nem túlsúlyos. Ezt nem tudom összerakni. XD
2011. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én sem értem a kérdést.Azt mondod, az a baj, hogy a fiuk 200 kilós lányokkal vannak, de utána meg arról irsz, hogy a tulsulyosok is ugyanolyan értékesek, mint a vékonyak.


MI VAN??

2011. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
az, h sok helyes fiú járt nagyon kövér lányokkal, de minden olyan lány, aki csak molettebb, nem nagyon kövér, azoknak meg nincs senkije...
2011. jún. 17. 22:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom te hol élsz, de én nem ezt tapasztaltam.
2011. jún. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó mellek ( a tenyér mérettöl kicsit nagyobb) testalkata semmikép sem kövér inkább sovány kb töllem alacsonyabb jó segg szép szem hosszú haj ja meg baromi jó stílus ...
2011. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a mai nap a fail kerdesek napja szerintem
2011. jún. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!