Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet e tobb abból,ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet e tobb abból,ha egy nő és férfi már hónapok óta randiznak, de a férfi lassubb érzelmű, és nehezen kötődik? Azt mondja a férfi,hogy úgy érzi,hogy igen,de én,mint a kapcsolat női tagja azt,hogy csak egy helyben vagyunk,mert ő nem azon a szinten

Figyelt kérdés
van,mint én? Idő,idő, idő , nála ez mindig így működött. Érdemes erre várni? Harmincas éveim közepén járok.
2021. szept. 15. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha korbeugralod mint egy pincsi azt szivesen befogadja. Exem is igy kezdte velem hogy allandoan hitegetett. Aztan meg azzal hogy szeret.mindezt csak azert hogy egyre jobban tobbet nyujtsak az ágyban



Itt is irta egy ffi hogy siman bekamuzza ia a noknek a szerelmet mert ugy jobban sz.pnak.

2021. szept. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
*be is kamuzza
2021. szept. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még járásig meg tovabb is képesek elmenni. Csak hogy kapjanak mindent is es a nő minel jobban ugraljon
2021. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Aztan befigyel egy 3.véletlen.
2021. szept. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki nehezen és lassan kötődik (én is ilyen vagyok csak nőben) de szerintem ne éld bele magad. Csak az bírja jól az ilyen embert aki képes lazán kezelni, te nem tűnsz úgy mint akinek ez menne.
2021. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ez egy katyvasz


30-as vagy, nincs mire várni! Az idő rohamosan telik. És lassan lassan minden elmúlik, elmúlnak az emberek is körülötted és minden más is, és egyszer elmúlsz te is.


Szóval nincs mire várni!

2021. szept. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is benyeltem egy ilyen dumát. Aztán utólag kiderült, hogy a srác az exét is fűzte mellettem.

Aztán jött egy másik fiú, aki pár óra leforgása alatt eldöntötte, hogy én kellek neki. Na, ő lett a férjem.

Szerintem ha egy férfi odavan érted, akkor az nagyon gyorsan egyértelmű lesz. Csikicsukira nem pazarolnám az időmet.

2021. szept. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az idő múlik a téma nyúlik...

Alkatfüggő ki hogy bírja , én nem bírnám , de ahogy olvassuk te sem nagyon

2021. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Inkább az van itt, hogy nem is akar úgy hozzád kötődni.
2021. szept. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!