Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egyik este a társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyik este a társkeresőn órákon keresztül jól elbeszélgettem valakivel...?

Figyelt kérdés
... majd másnap belépve látom, hogy órák óta fent van és nem ír, akkor írjak én? Nő vagyok.
2021. szept. 9. 17:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy hosszú első beszélgetés után én írtam másnap először. Másnap meg ő írt először. Aztán már nem emlékszem ki, de így ment pár napon át, aztán mióta randizgatunk, azóta is nagyjából felváltva hol egyikünk, hol másikunk ír, mikor épp nem vagyunk együtt.

N

2021. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Igen, lehet, hogy nem számít. Nekem inkább az a meglepő, hogy azt hittem, hogy majd munka után lép be és akkor majd vagy ír ő, vagy írok én. De már kora délután fent volt ÉS nem írt, tehát annyira nem vagyok jó nála... Mindegy. Írok neki, aztán majd meglátjuk.


Telefonszámot nem küldök, nem szeretek telefonon beszélni ismeretlen emberekkel.

2021. szept. 9. 19:27
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj kérdező, de egy online beszélgetést követően mégis mit vársz? Értem én, hogy megvolt az összhang, de amíg nem találkoztok, egyáltalán nem biztos, hogy tényleg bejöttök egymásnak... sőt, még utána is történhet bármi, ez még egy nagyon képlékeny időszak, amikor simán kiderülhet, hogy mégsem egymást keresitek.
2021. szept. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

#3 Kérdező

"Öööö, azért nem, mert megbeszéltük, hogy folytatjuk."

Ööööö, egy egy napja ismert vadidegen, aki nem több, mint puszta betűhalmaz. Nem találkoztatok, nem hallottátok egymás hangját, nem tudjátok, hogy élőben meglenne-e a kémia. Sőt, gyakorlatilag bárki lehet, talán nem is ő van a képen, talán még csak nem is férfi. Vagy az is lehet, hogy talált egy másik nőt, akivel még jobban elbeszélgetett, talán közelebb is lakik hozzá, vagy jobban tetszik neki, ki tudja... Irreális (sőt, sztem nem normális dolog) ennyi ismertség után bármit is elvárni a másiktól. Engem kissé meg is ijesztene egy sose látott, netről egy napja ismert vadidegen nő, aki ilyen minimális ismertség után ennyi mindent képzel bele és vár el egy éppen hogy csak kialakuló ismertségben. Azonnal lekoptatnám, mert az első randi után már azt is elvárná, hogy feleségül vegyem.. ööö mert hát olyan jóól kijöttünk ugye...

2021. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Teljesen egyszerre írtunk egymásnak.


Mindenkinek köszönöm, a továbbiakról majd beszámolok. Vagy nem. :)

2021. szept. 9. 20:32
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

14: Pontosan, aki már egy beszélgetés után ezen agyal, hogy miért nem ír rögtön a másik, az később, egy esetleges randizós szakaszban mi mindent várna el és hogyan reagálna, ha nem teljesülnének az elvárásai...

Én is rá tudok parázni az ismerkedési szakaszra, az se jó, de a kérdező messze túltesz rajtam is...

2021. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Mindenkit hasznosnak értékeltem és köszönöm még egyszer.
2021. szept. 9. 20:51
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem semmi hogy társkereső oldalon odáig el lehet jutni hogy már telefonszám csere van és a párod. Én csak a telószám cseréig meg a facebook megadásáig jutottam el és pár órás randiig és a nő nem lett a párom... ilyen hely a társkereső, nem hoz mindenkivel össze az élet főleg nem jó nővel bár kinek mi számít jónak. Én akivel randiztam nem éreztem azt a nagy szerelmet iránta.
2021. szept. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Még mindig megvan az illető, de már nem sokáig. Nagyon nehéz mindent összehozni. Mi pl. messze lakunk egymástól és az időbeosztásunk is teljesen más. Hiába tetszünk egymásnak meg tudunk jól elbeszélgetni, ez elég komoly gond lenne.
2021. szept. 11. 09:04
 20/24 anonim ***** válasza:
Én is messze laktam attól a lánytól akivel randiztam volt vagy 130 km köztünk az biztos. 2 dolog miatt nem működött ez az egész. 1. távolság, 2. nem éreztünk egymás iránt erős vonzalmat. Talán ha valamelyik jó lett volna akkor lett volna egy tyúklépésnyi esélyünk!
2021. szept. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!