Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki (katt ide )?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki (katt ide )?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nekem nagyon tetszik ,lassan 1,5 éve :/ Csak nem merem neki bevallani ,nemtom ,hogy kezdjem el kezdő vagyok még :S Valaki tudna segíteni ? ! Persze már találkoztam vele meg minden . :)( De ő nemtudja hogy szerelmes vagyok belé .:S :/
2010. aug. 28. 20:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

1.5 év...valaki itt nagyon türelmes :D


odahívod valami helyre ahol egyedül vagyotok, és ha meg tucc szólalni akkor most azt amit gondolsz

(feltételezem valami ilyesmit h: "Én szeretlek..")

2010. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
:D Jó de ,fél óra az út . és persze most nemtalálkozunkmár :S :/ Msn szeretném neki elmondani . :S Csak megkellene fogalmaznom pontosan :/
2010. aug. 28. 20:45
 3/24 anonim válasza:
92%

Személyesen jobb!

Lány vagyok... én biztos nem msnen szeretném megtudni...

ráadásul ha látja rajtad, hogy komolyan gondolod, akkor valószínűbb a siker

2010. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Jó , de nembírok vele találkozni iskola miatt is . :/ És sokan jöttek már össze Messengeren .
2010. aug. 28. 20:51
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
ez a baj a mai fiatalsággal(ez is) hogy "MSN" mindent ott csinálnak!! :/ ott jönnek össze, ott szakítanak, ott veszekszenek...aztán mikor találkoznak, nem tudnak mit csinálni, mert szokatlan hogy látják 1mást -.-" vagy személyesen vagy sehogy...mert ha MSN-en mondod el, azt fogja hinni, hogy milyen kis pö*s vagy már, hogy még a szemébe se mered mondani, neki ilyen barát nem kell....
2010. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
:S
2010. aug. 28. 21:10
 7/24 anonim ***** válasza:
+ még azt is hiheti, hogy hazudsz neki, vagy vmi ilyesfajta dolog.. tudod.. msn-en nincs hangsulyozás
2010. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
höhh : D De azért egy fogalmazást lebírna valaki írni ?
2010. aug. 28. 21:13
 9/24 anonim ***** válasza:

Talán: sziaa öö izé szerelmes vagyok beéld másfél éve..De egyébként hogy vagy?:D


Najó viccet félre téve személyesen mond és valami ilyesmit:

Figyelj nem tudom tovább magamban tartani de nagyon szeretlek.Már régóta érzek így csak nem mertem elmondani blabla.

Amúgy én nem örülnék neki ha valaki akit ismerek másfél éve kb. szerelmet vallana csak úgy.Fel kellene vezetni célozgatni rá találkozni, beszélgetni és utána mondani neki hogy érzel valamit de akkor sem azt hogy szerelmes vagy belé.

A saját érzéseid pedig igazából csak te tudod megfogalmazni....

18/L

2010. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ez így nem fog menni, hidd el. Legjobb személyesen, de ha nem tudsz találkozni vele, akkor meg MSN-en csak egyszerűen hívd el valahova. Betanult, előre megfogalmazott szöveget küldözgetni szerintem nem érdemes.
2010. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!