Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki. katt ide és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki. katt ide és olvasd el az egészet! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megismertem chaten egy lányt! Én vas megyei vagyok ő pedig szegedi! Még nem is taliztunk amikor ő nagyon belém szeretett és én is belé! Úgy volt hogy Szegedre megyek nyaralni ahol 5 napig együtt leszünk de nem jött össze (mindegy miért). Ő még mindig nagyon szeret engem! Én már nem tudom mit érzek mert túl nagy a távolság!De nincs szívem kidobni mert nagyon jó vele beszélgetni! MILEGYEN???
2011. aug. 4. 18:14
 1/3 dirtboy ***** válasza:
Muszáj leszel kidobni,ha egyszer szerinted nem működhet és nem is érzel iránta semmit akkor minek szívatnád azzal hogy húzd a dolgot,tiszteld meg annyival hogy nem csapod be és elmondod neki hogy mi a helyzet és lezárod a kapcsolatot.
2011. aug. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam hogy nem érzek iránta semmit! Ameddig úgy volt hogy szegeden talizunk nagyon szerettem! Még mindig szerettem de már nem ugyan az:/
2011. aug. 4. 18:38
 3/3 josek ***** válasza:
ez nem szerelem, csak ugy érzed mertjol el tudsz vele dumálni, semmi más,
2011. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!