Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Folytatnátok így a pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnátok így a pasival, vagy halott ügy?

Figyelt kérdés

2 hete elkezdtem barátkozni valakivel, többször is voltam nála, és szerveztünk közös programokat. Már volt smárolás is, és petting is. Élőben nagyon törődő volt velem, és találkoztam már a szüleivel is. 1-2 napja felhozta, hogy ő magának akar, jöjjek össze vele. Viszont én meg eléggé kitérő választ adtam, mert még szeretnék ismerkedni, nem akarom egyelőre elkötelezni magam, meg amúgy is egy hónap múlva elköltözök az egyetem miatt. Viszont már elgondolkoztam rajta, hiszen nagyon abuzív párkapcsolatokon vagyok túl, és jól esett, hogy végre valakit érdeklek, és valaki törődik velem.

Azonban a srác tegnap elment bulizni, és smárolt egy lánnyal. Köpni-nyelni nem tudtam, mikor meghallottam. Nagyon sz@rul esett, és úgy érzem ezzel eltaszított magától. Hiszen ha valakit be akar fűzni, akkor nem értem miért kell random lányokkal smárolgatni. Persze, értem, hogy nem vagyunk együtt, és nem mentem bele a járásba, és próbálta magát ezzel kimagyarázni a srác, de akkor is rögtön aznap már befűz valaki mást is…

Nem tudom mit tegyek, mert egyébként megkedveltem a srácot, és könyörgött, hogy “fogadjam vissza”, és ne viselkedjek így. Hívott azóta telefonra, és találkozni akart velem, de azt mondtam, hogy most egy kis időre lenne szükségem.

Ti mit tennétek? Adnátok a srácnak másik esélyt? Kavaráskor nem számít ki mit csinál kivel? Vagy hagynátok inkább?


2021. júl. 25. 12:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

De hát a srác pont ezt ajánlotta fel neked korábban... járjatok = ismerkedjetek egymással intenzívebben, aztán majd alakul, te meg kihátráltál belőle. Ezek után nem meglepő a reakciója.


Szerintem itt vagy kommunikációs probléma van, vagy még te magad sem tudod pontosan, hogy mit szeretnél.

2021. júl. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!