Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi lemondja az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi lemondja az első randinkat, de akkor nem ajánl fel új időpontot, akkor az halott ügy?

Figyelt kérdés

2020. júl. 11. 01:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Akkor az halott ügy.

Ad acta.

Nagy a világ.

2020. júl. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Hat, ha te lemondanad es nem ajanlanal fel masat akkor halott volna?
2020. júl. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Helyzettől függ, ha temetés vagy betegség miatt mondta le, amelynél nem tudja biztosan mikor rendeződik a helyzet, érthető, hogy nem írt új időpontot. Ha nem szeretsz kételyek közt maradni, érdemes rákérdezni, elvégre egy kapcsolatban a kommunikáció az egyik legfontosabb.
2020. júl. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Ha azóta is kommunikál veled, akkor csak nem tudja még, hogy mikor/hol legyen a következő randi.
2020. júl. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 tgt ***** válasza:
61%
Ha nem ad rá ésszerű magyarázatot, akkor halott ügy. De nem neked kell a magyarázatot kikényszeríteni, hanem neki kéne megmagyarázni, ezzel tartozik neked. Mivel ezt nem tette meg, zárd le magadban.
2020. júl. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Adott magyarázatot. A tesója névnapját Csaba ünneplik családdal, amiről állítólag elfelejtkezett. Új időpontot nem ajánlott. Tuti, hogy amúgy valami történt ebben a két napban. Eddig mindig olyan vidámam, mosolyogva beszéltünk, most még egy smileyt se ír.
2020. júl. 11. 08:27
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
#6: Nem akarlak elkeseríteni, de azok alapján, amit írtál, nagy az esélye, hogy bejött neki egy másik nő a képbe, s inkább vele találkozgat, téged pedig tartalékban tart meg, ha azzal a nővel mégsem jönne össze a dolog. Ennek különösen nagy az esélye akkor, ha internetes társkeresőn ismerkedtél meg vele, hiszen ott teljesen szokásosnak számít egyszerre több vasat is tartani a tűzben.
2020. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem én vagyok a nekiváló, ha más fontosabb volt. Amúgy netes jah. De engem azonnal elhívott randira másnapra, miután megismerkedtünk. Csak nem értem rá aznap... És abból, amit Te mondassz, akkor elment mással, tehát mindegy volt neki, akkor, hogy kivel talizik.
2020. júl. 11. 09:03
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
#8: Már korábban is leírtam egy másik kérdésre, hogy a férfiak többsége a netes társkeresőkön "nagyüzemben" ismerkedik nőkkel. Azok is, akik nem szexpartnert, hanem valódi társat keresnek. Méghozzá azért, mert ez a módszer a leghatékonyabb az eredményesség szempontjából. Naivitás azt gondolni, hogy ha egy férfival levelezni kezdesz, akkor csakis veled levelez. Dehogy: egy csomó más nőnek is írogat párhuzamosan, sőt jó eséllyel még találkozgat is velük. De mivel a viszonylag szép nők is naponta sok levelet kapnak, ezért a nők jó része is egyszerre több férfival ismerkedik. Ilyen helyzetben nincs mit csodálkozni azon, ha valaki lemond egy randit valamilyen kifogással, hiszen csupán az történik, hogy akkor éppen valaki mással randizik.
2020. júl. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
#9 Ezért van az, hogy sok normális nő (és férfi) ódzkodik a netes ismerkedéstől. Attól függetlenül, hogy ez valóban csak egy csatorna és lehetne jó és hasznos. De én az ilyet nem tudom elviselni. És gondolom, nem vagyok egyedül ezzel.
2020. júl. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!