Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi lemondja az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi lemondja az első randinkat, de akkor nem ajánl fel új időpontot, akkor az halott ügy?

Figyelt kérdés

2020. júl. 11. 01:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hát akkor én naiv vagyok és korrekt, mert én nem ezt csinálom, pedig megtehetném.

Figyi, kérdeztem, hogy volt-e randija már. Azt mondta, több is és azt mondta nem volt semmi, csak egyszer szex. Ám ez a pasi hosszú évek óta egyedül van, normális kapcsolat nélkül. Ezt Ő mondta nekem. Ez biztos nem ok nélküli.

2020. júl. 11. 09:24
 12/14 anonim ***** válasza:
67%

Ez ugrott. Igazibol is le lehet mondani, de akkor megbeszel ujat.

Netes ismerkedesnel tobb versenyzo van. Nala kiestel az elodonton, de ez nem minosit teged.

2020. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, többen vagytok a képben, több nővel talizott, és valaki más vitte el a pálmát. Nincs ebben semmi. (Csak majd ha két hét múlva talizni akar veled, akkor ne érjél rá szerintem.)
2020. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Gondolod, fog keresni??? Én tuti nem megyek vele sehova. Ha más fontosabb volt, mindig így lenne
2020. júl. 11. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!