Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Múlthét pénteken volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlthét pénteken volt egy randim. Viszont a srác a mai napig nem keresett. Ez most már halott ügy?

Figyelt kérdés

Igazából azért vagyok nagyon összezavarodva, mert eddig nagyon hajtott, sokat leveleztünk, telefonáltunk is. Kb. már a közös jövőnket tervezte... ami lehet fura... de nekem tetszett. :D Úgy érzem a randi is jól sikerült és egy rugón vagyunk/ voltunk.

Valaki tud értelmes magyarázatot adni miért nem keres? :D


22N/26F


2014. szept. 24. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
TE miert nem keresed?
2014. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet arra vár, hogy te keresd, hogy tudja/lássa, hogy te is érdeklődsz iránta úgy, mint ő irántad.
2014. szept. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk, mert párhuzamosan mással/másokkal is randizgat (ami régebbi korok szigorúbb erkölcsei alapján is elfogadott volt), és egy másik csajjal szintet lépett.


Még talonban akar tartani, mert nem biztos abban, hogy bimbódzó ismeretségük tartós lesz, az pedig hogy egy hétig nem keresett könnyen kidumálható azzal, hogy sok dolga volt.


Hétvége felé egy rövidet rácsöröghetsz a telefonjára.

Ha visszahív, és kérdezi hogy miért hívtad, mondhatod, hogy csak véletlenül tárcsáztál rá, és már köszönhetsz is el tőle (ha akar valamit, ő kezdeményezze), ha nem hív vissza, akkor meg nyugodtan felejtsd el.

2014. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szóval utolsó akkor a ferfi csinaljon mindent a lany meg viselkedjen úgy mint egy cselekveskeptelen báb..
2014. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, a férfi kezdeményezzen (vulgárisan azt szokta mondani nagyapám, hogy nehogy már a tehén ba..a a bikát).


Önérzetes nő nem engedheti meg azt magának, hogy kapaszkodjon egy férfiba, mert a férfiba kapaszkodó nőnek az első veszekedéskor könnyen a szemébe mondhatják azt, hogy te akaszkodtál rám.


37F

2014. szept. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A ferfi mar kezdemenyezett,elhivta es telefonalt neki. A nőnek most mar valami visszajelzest kell adnia hogy ot is erdekli a dolog.
2014. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen... hasonlót sejtettem Én is. Ha vasárnapig nem keres, megkeresem és tisztázom vele a dolgokat. Mert ez így nem okés...

Azért nem keresem, mert úgy gondolom, hogy most Neki kell keresnie. Nem akarok ráakaszkodni... és véleményem szerint igen is a férfinek kell keresnie. Legalábbis az udvarlási fázisban.

2014. szept. 24. 11:59
 8/9 anonim ***** válasza:

"Még talonban akar tartani, mert nem

biztos abban, hogy bimbódzó

ismeretségük tartós lesz, az pedig hogy

egy hétig nem keresett könnyen

kidumálható azzal, hogy sok dolga volt.

Hétvége felé egy rövidet rácsöröghetsz a

telefonjára.

Ha visszahív, és kérdezi hogy miért

hívtad, mondhatod, hogy csak véletlenül

tárcsáztál rá, és már köszönhetsz is el

tőle"


Hmmm szerintem én most olvastam a hét legnagyobb baromságát:D

Persze, talonban tartja, azért nem hívja fel:D

Meg csörög rá és mondja azt, h véletlen volt?

Hány éves vagy?

12?

Eleve levágós, de ha már "bizalmat szavaztál neki" és állítod, h csajozógép akkor meg főleg gondolhatod, h egy olyanak meg főleg lejön.

Na mindegy, te se lehetsz egy főnyeremény, a választottjaiddal együtt:D

Kérdező!

Szerintem szimplán rájött, h egy idióta vagy és kész.

Én is csináltam már ilyet, azt is tagadom, h ismertem.

2014. szept. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz a kedvességet :D
2014. szept. 24. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!