Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A benzinköltségbe nem szállsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A benzinköltségbe nem szállsz be? Ezt kérdezte tőlem. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nem lehetett eldönteni az adott helyzetben, hogy komolyan vagy poénból kérdezi-e. Randiztunk, és egyszerűen csak benyögte ezt nekem az út közepén. Na most...hát elég érdekesen érzem magam azóta, elég furin jött ki. Pedig nem vezetett sokat, inkább sétáltunk.

A másik dolog, ami zavar a sráccal kapcsolatban, hogy gyakran szavamba vág, nem várja meg, míg végigmondom. Én mindig meghallgatom, figyelek rá, de ő...:( És ez annyira rosszul esik, én nagyon fontosnak tartom, hogy a felek figyeljenek egymásra.

(2 randi volt még, ő 22/f, én 19/l)


2010. aug. 26. 19:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
hat eZ egy beképzelt balf*sz és meg hazudik is,szerintem mond meg h egy ilyen bunkó nem kell neked,és mond h amúgy se vmi jó pasi h hagyon alább kicsit
2010. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ja szerintem is felejtős. El se tudom képzelni a helyzetet, álltok a lámpánál, ő rád néz, és mondja h tankolni kéne vagy mi? :D Kicsit nagyképűnek hat,ha úgy van szerintem meg is csalna. Hagyd. Ahogy látom neked rendjén van az értékrendet, találsz hozzád valót, még ha nincs is kocsija :P

Még mindig 19/F

2010. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
áhh tényleg hagyd. azt állítja magáról hogy egy igazi úriember? aki tényleg az, az nem fényezi így magát. biztos egy nagydumás, önelégült pali aki azt hiszi ha lyukat beszél a hasadba, akkor majd elhiszed micsoda gavallér.:D
2010. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ez aztán a gáláns úriember...

Engem sokan bunkó parasztnak tartanak, de ilyeneket Én sem csinálok, alap, hogy a Nő, teljesen mindegy, hogy rokon, ismerős, barátnő mindig és mindenre a vendégem.

Az pedig, hogy belevág a szavadba nem feltétlenül rossz. Sok a mondanivalója. Velem is előfordul sajnos, de jobb mintha végigásítoznám, meg "aha" "jaja".

2010. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A benzines story elég gáz, még ha poén is.


Az hogy belevág a szavadba az is kicsit modortalanságra vall, de az még nem olyan nagy baj. Persze csak akkor ha nem sokat csinálja, ha állandó jelenség, akkor sajnos tényleg az van, amit korábban írtak, hogy csak arra kell neki valaki hogy hallgassa.


Meg mi az már hogy kiemeli hogy ő egy úriember! Azt észre lehet venni, nem kell kiemelni!

2010. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
hahahahaha mekkora amatőr. Pár száz forintnyi benzinpénz miatt bukja a csajt :P Jól a képébe kéne röhögni.
2010. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt egyszer egy olyan barátom,aki szinte mindíg mondta,hogy na akkor most o tankolt 2ezerért énis adjak bele egy ezrest.... pffffff 2 hónapig voltunk egyutt a gyerekkel... Most van egy másik barátom,aki még ha 10ezerért akarok vásárolni,még akkor sem szereti,ha én fizetek. Szerintem hanyagold a pasit és még gázolj a lelkébe is,hogy ebbe a szarb kocsiba tankolsz ennyit? hehe

arra allergiások a csávók.

Minden jót neked!

16L

2010. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!