Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért kérdezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért kérdezte meg? Miért kellett ilyeneket csinálnunk?

Figyelt kérdés
Tegnap este volt egy külön sport, és az esti busszal mentünk haza egy barátnőmmel,és vele. Aztán mondta, hogy valljuk be neki, hogy tetszik-e nekünk, és mind a ketten igent mondtunk. Meg az egyik fogyatékos gyerek miatt mondta, hogy tegyünk úgy, mintha járnánk, mert elege van belőle,, hogy mindig utánam mászkál és kézen fogva kellett lemennünk a buszmegbe, és mondta, hogy pusziljam meg meg ilyenek, hogy az a gyerek elhiggye, hogy mi tényleg járunk, és úgy láttam, hogy a színjátékból a végén szerelem is lehet, mert úgy nézett ki!!! Kérlek segítsetek!!! Köszike!
2011. márc. 2. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet még szerelem belőle, beszélj vele erről, hogy ez miért jó neki.
2011. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szívesen beszélek vele erőől vagy ilyen dolgokról, mert mindent kikotyog!!! + hát ahogy sokszor a filmekben mondják: ˝Ő a suli rosszfiúja˝
2011. márc. 2. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
pedig tényleg csak van valami oka, hogy nem bírja, ha a másik srác utánad koslat.. :DD
2011. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De én nem a lányról beszéltem, hanem a srácról!!!!!!
2011. márc. 3. 07:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a srác az fogadott valakivel...

de ha akar valamit ez elég gyenge kezdeményezés a suli roszfiújától....2-es

2011. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!