Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szoltok ehez a randihoz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoltok ehez a randihoz? Ma találkoztunk egy fiúval na és kérdezte hogy én mit akarok tőle mondta hogy mondjak valamit és én mondtam hogy tetszik és én járnék vele! Kérdeztem hogy és te?

Figyelt kérdés
Ő meg azt felelte hogy nem mond most semmit mert holnap megy bulizni és ha iszik akkor lehet kivisz egy csajt és nem akarja hogy nekem sz*r legyen!
2010. ápr. 2. 17:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell tovább gondolkodnod ezen, ne is lovald bele magad ebbe a dologban, egyszerűen keress mást, őt meg hagyd a francba, komolytalan, később is csak gondok lesznek.
2010. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Ezt a fiút rázd le,mert egy sz@r :s
2010. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

kivisz egy csajt


Hova?A retre huppakkolni?Sztem felejtos...

2010. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem felejsd el.
2010. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Indokoljátok már légyszi!!
2010. ápr. 2. 18:01
 6/21 anonim ***** válasza:
azért nem jött még veled össze, mert ha holnap van lehetősége akkor meg akar valakit dugni úgyhogy felejtsd el.. ezek után mi a garancia hogyha nem vagy ott, akkor nem csinálja ezt. A srác megbízhatatlan és még nem kész egy komoly kapcsolatra.
2010. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

első vagyok:


Jólvan akkor az indokok:


Az a srác aki egy randin ilyeneket mond annak a lánynak akivel azt képzelik el , hogy majd összejönnek, az eleve 1. bunkó, 2. éretlen kis f@sz, 3. ezek olyan típusok akik el vannak nagyon szállva maguktól, hogy bármelyik csajt megkapja, max ha egyszer összejönnétek te is csak egy kép lennél a "megdugott lányok között" nevű falon!

Itt később is gondok lennének, azt hazudná a képedbe hogy megyek holnap estére dolgozni azt elmenne felszedne egy kis rübít és azt is a falra akasztaná, keress értelmesebb egyéniséget, ne ilyen nagyképű majmokat.

2010. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Értem!Mondjuk én is ezt mondtam neki hogy azért fura ez!!Mert akkor egy lánnyal se fog normálisan összejönni mert ha iszik be bas*, én elöször azt is gondoltam hogy biztos engem akar lerázni és mondtam is neki hogy jó leépités de elkezdi hogy ma még msnen megbeszéljük mondom miért még van mit megbeszélni elkezdi szerintem igen szerinted nem!háát
2010. ápr. 2. 18:12
 9/21 anonim ***** válasza:

első vok:


Drága! Te is érted, most már biztos, de szerintem elsőre is tudtad mikor ezt mondta max nem voltál biztos magadban, hoyg ez a pasi idióta, és hagynom kell a francba.

2010. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Te észen vagy, egy ilyennel szóba se állj! Ha valakinek udvarol egy fiú, akkor udvaroljon, ne pedig össze vissza nőzzön. Istenem :S
2010. ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!