Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szoltok ehez a randihoz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoltok ehez a randihoz? Ma találkoztunk egy fiúval na és kérdezte hogy én mit akarok tőle mondta hogy mondjak valamit és én mondtam hogy tetszik és én járnék vele! Kérdeztem hogy és te?

Figyelt kérdés
Ő meg azt felelte hogy nem mond most semmit mert holnap megy bulizni és ha iszik akkor lehet kivisz egy csajt és nem akarja hogy nekem sz*r legyen!
2010. ápr. 2. 17:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
felejsd el,te elmondtad az erzelmeid o meg le sem sza rja,se ggfej.
2010. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Azért csajban több ilyen van, mint pasiban. Egyszerűen már a fa szom kivan.
2010. ápr. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Utálom az ilyen embereket (is).
2010. ápr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
te hülye vagy és elmész vele randizni? ez csak egy suttyó menősködő kis paraszt! aki ilyet mond hogy kivisz egy csajt és nem akarja hogy neked sz*r legyen?! kivisz és megdugja? és honnan tudjahogy egyáltalán megy vele csaj? kerüld el ezt a fafejet 60 km-es körzetben...te is csak arra kellesz neki hogy 'kivigyen'...-.-
2010. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Répa vagyok!
2010. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

És miből gondolja a "kedves", h így neked nem "sz*r"? Ha nem jöttök össze, és úgy kefél egy csajjal, nem ugyanolyan s*ggarc, mint ha összejöttök, és úgy megy el bulizni, és részegen becsajozni???

Felejtős. Egy igazi férfi, de legalábbis jóravaló srác ilye nem mond. Sem potenciális jelöltnek, sem másnak. Ócska leépítő duma, h "nem akarom, h neked szar legyen."

Én is hallottam már ilyet, meg még ennél cifrábbat is.

2 gyöngyszem példának:

"Sztem jegeljük ezt a témát, h -mi- mert én még csak ismerkedő státuszban vagyok, mindenkivel, így veled is. Nem akarlak átverni. Később még bármi kialakulhat." - hát mondanom se kell, h nem alakult ki.

"Nem akarom, h elvegyük egymás elől a lehetőséget, h találkozzunk vkivel, akit igazán megérdemlünk." - azért kedves a T/1.... ugye? :D


Szóval gondolkozz el az egybehangzó válaszokon, és keress mást, vagy hagyd, h vki más megtaláljon!


Okosan cselekedtél, mikor mondtad, h szted már nincs miről beszélni. Sztem, sztünk sem.

csak ügyesen és erősen! :)

24/L

2010. ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ejnye, milyen agresszívan elítéli mindenki a srácot!


Először is, semmit nem tudunk az előzményekről, hogy mit beszélgettek az első randi előtt... Most találkoztak-e először megismerkedés céljából? Én az utóbbi fényében fogok írni. (ha nem így van, akkor az egész irományom tekintsétek semmisnek)

Szerintem ebben az egészben semmi extra nincs (feltételezem, hogy tizenéves fiatalok.) Ő megkérdezte, mit akar a lány, és ő is elmondta, hogy mi a szituáció. Vagyis még keresgél, egyelőre semmi komoly... ezzel elmondta, hogy nem taglózta le a lány annyira, hogy mindjárt kapcsolatot, "járást" akar vele, csak nyitott...nem gondoljátok, hogy arra gondolt, hogy ha igent mond a csajnak, aztán elmegy bulizni, abból patália lesz? Mert a csajok is ilyenek ám...


Nem szemét a srác. Akkor lenne az, ha elkezdenének randizgatni, ő meg a háttérben még másokkal is randizgatna. Szerintem egyszerűen még nem annyira érett a fiú, hogy normálisan közölje, hogy ő még nem kötelezi el magát semmi mellett, még a randival sem (és kezelni sem tanulta meg még a nőket, hogy mit szabad mondani és mit nem.) De ezért még nem bunkó, hiszen őszinte volt...


Kedves kérdező, te se vedd túl komolyan ezt a srácot, se a randit, ez nem volt egy szent esemény, nekem teljesen úgy jön le, hogy csak úgy találkoztatok elsőre. :)

Egyébként ha már beszélgettetek előtte, stb, akkor nem túl szép lépés tőle ez a kijelentés ebben a formában, de elítélendő sem, hiszen nem tartoztok egymásnak még semmivel. Legalább tudod, hogyan állj hozzá.

2010. ápr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
tutkóra bunkókcsa a arác:P
2010. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Mint randi 1nek találkoztunk!De aznap este msnen meg azt mondta hogy járjunk, hivogat meg kérdezi hogy érzek valamit én meg mondom nem ő meg igen!!na azért fura!
2010. ápr. 6. 18:49
 20/21 anonim ***** válasza:
ne dőlj be ez csapda:D lehet téged akar kivinni a rétre részegen:D
2010. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!