Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A benzinköltségbe nem szállsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A benzinköltségbe nem szállsz be? Ezt kérdezte tőlem. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nem lehetett eldönteni az adott helyzetben, hogy komolyan vagy poénból kérdezi-e. Randiztunk, és egyszerűen csak benyögte ezt nekem az út közepén. Na most...hát elég érdekesen érzem magam azóta, elég furin jött ki. Pedig nem vezetett sokat, inkább sétáltunk.

A másik dolog, ami zavar a sráccal kapcsolatban, hogy gyakran szavamba vág, nem várja meg, míg végigmondom. Én mindig meghallgatom, figyelek rá, de ő...:( És ez annyira rosszul esik, én nagyon fontosnak tartom, hogy a felek figyeljenek egymásra.

(2 randi volt még, ő 22/f, én 19/l)


2010. aug. 26. 19:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy bunkó. Én biztos nem kérdeznék ilyet egy lánytól, akivel randizok. És nem is vágnék bele a szavába. 15/F
2010. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez gáz. Mindkettő. Nem várom el én sem, hogy mindent a pasi fizessen, de ha már kocsikázni visz az első randin, azt igazán kibírhatná. Ha megterhelő neki, akkor vigyen olyan helyre, ami nem kerül pénzbe. Meg később teljesen oké, hogy megosztjátok a költségeket, de nem első randin.

Mások szavába vágni meg bunkóság. Max még egy randit hagynék, de szerintem ez a pasi felejtős.

2010. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

pffff...ez még viccnek is rossz lett volna..vagy elég érdekes humora van akkor..

amúgy szerintem dobd, ha még nem is figyel rád, amikor beszélsz, ennek minimumnak kéne lennie...

uhh, de ez a benzines...nálam kicsapta volna a biztosítékot..így is mindig kényelmetlenül érzem magam, ha ő visz kocsival valahova, de ha egy ilyet szólt volna a barátom, biztos többet be nem szálnék a kocsijába

2010. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A srác egy bunkó. Hagyd az ilyet a fenébe. Keress jobbat! Sok sikert!
2010. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem aki gyakran belevág a másik szavába, annak csak azért kell társ, hogy legyen aki halgassa.(pláne ha már első randikon ez eljön...akkor még azok is érdeklődők és figyelmesek szoktak lenni, akik hajlamosak az önzőségre.) Elég önelégült lehet ez a pasi. A benzinköltséges beszólás pedig akár komoly volt akár csak vicc, mindenképpen kellemetelen szituba hozott téged, és ha ez a pasi valami komolyat akarna tőled, nem hozna ilyen helyzetbe. Szerintem.
2010. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

hat én poénból sem kérdeznek ilyent egy csajtól,mert megalázó szerintem ilyennel poénkodni,ez egy paraszt,hadd beken amíg meg nem késő :)

20f

2010. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak én találom kínosnak a szituációt. Főleg hogy ő magát igazi úriembernek nevezi, aki sokkalta udvariasabb az átlagnál...Ezt így elmondja magáról. Hát mondom jól van, lehet ezzel egy bizonyos fokig poénkodni, de nem szabad túlzásba vinni, nem bírom a beképzeltséget.

Arra gondoltam, talán azért csinálja ezt, mert elterjedt ez "tétel", hogy a csajoknak a bunkó pasik jönnek be. Az első után erre gyanakodtam, a 2. randin pedig saját maga mondta ezt nekem! Meg hogy biztos nekem is ez kell. Hát mondom nagyon nem...meg eléggé kiismertük már egymást msn-en, ennyire ismernie kéne...Na mindegy.

Köszönöm!

2010. aug. 26. 19:48
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor örülök h dízel autóval járok:D Fater hordja haza a rengeteg gázolajat, annyit megyek amennyit akarok (napi 80-100km). Ha gondolod adok neked. Harmadik randin vágd ki neki az asztalra. Bár benzint írtál, de oldja meg :P

19/F

2010. aug. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Azt mondjátok ne foglalkozzak vele? Egyébként már lezártam magamban a dolgot pár napja...teljesen más élőben mint msn-en..mintha nem is ugyanaz az ember lenne. Érzékenynek, figyelmesnek, kedvesnek tűnt korábban, de a talin nem. Csak hát ha nincs meg benne az, amit látni akarok (figyelmes, tapintatos), akkor nem hiszem hogy meg tudnám szeretni. Nem tudom. Attól félek nem nagyon lehet neki hinni. Valami sántít vele kapcsolatban.
2010. aug. 26. 19:51
 10/17 A kérdező kommentje:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:49


Köszi:D

Akkor azt mondjátok megalázó volt ez a beszólás rám nézve?

2010. aug. 26. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!