Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érthető, ha így állok hozzá?Va...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető, ha így állok hozzá?Vagy mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron a baráti társaságomba jött egy lány (az egyik lány gyerekkori barátnője) és egész jól alakultak a dolgaink, 1-2 hónapon át, majd kiderült, hogy se veled se nélküled kapcsolata van a régi barátjával, és úgy döntött hogy vissza megy hozzá, ezért engem lepattintott.

A baj, hogy ezt nem tőle tudtam meg, ő többé nem írt, egyik napról a másikra.

Aztán az a lány mondta el a részleteket aki a baráti társaságomba tartozik.

Nem mondanám, hogy szerelmes lettem belé, de kezdett valami alakulni, nagyon jó társaságnak tarottam, rengeteget beszéltünk.

Ezért is volt furcsa, hogy csak így eltűnt.

Leginkább az esett rosszul, hogy nem szólt semmit, függetlenül attól hogy mi volt köztünk, ez egy fiú (baráttól/havertól) is rosszul esett volna ha csak így lepattint.

Eltelt majdnem egy év, közben ő végleg dobta azt a barátját akihez visszament. (már vagy fél éve)


Most nemrég megkeresett újra, érdeklődött hogy miújság, hogy vagyok stb...megint beszélgetünk, találkoztunk is.

Egyáltalán nem vagyok kezdeményező, sőt kifejezetten passzív vagyok.

Már nem haragszom rá régóta ezért is írtam vissza neki.De jelenleg úgy állok hozzá mint egy régi ismerőshöz.

Gondoltam szexelünk egy jót, de közben ő olyan, hogy menjünk ide-oda, csók, ölelés, összebújás stb...azért ez nem egy "kell valaki aki megdug", ugyebár...

Na mindegy, én ugyan úgy kedvelem, ugyan olyan jó vele beszélgetni, egyáltalán nincs bennem harag a tavaly történtek miatt, na de bizalom sincs.

Nem tudom mit akar, meg hogy miért, de én nem akarok úgy járni mint a volt barátja.

Folyamatosan találkozni akar, alig győzöm lepattintani. (nem akarom lerázni, de nem is akarok mindennap vele lenni)


Külsőre, személyiségre ő egy olyan lány aki szerintem illik hozzám, és simán eltudnék vele képzelni többet is, tudnám szeretni, de félek hogy összetöri a szívem ha szeretni akarom. :)

Az az egy év alatt sokat ismerkedtem, még csak hozzá hasonlót sem találtam akivel így kijönnék. (találkoztam szebbel, okosabbal, de belső értékeiket tekintve egyikük sem állt ennyire közel hozzám)


Sosem kerültem ilyen bizonytalan helyzetbe az eddigi életem során, szóval érdekelne hogy a leírtak alapján egy elfogulatlan idegen mit gondol?



2021. jún. 25. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen egy dolgot tudok javasolni.

Kommunikáció.

Beszéld meg vele, hogy amit csinált nem volt szép, ennek ellenére te tudnád szeretni, csak nem mered. Lényegében én elmondanám neki őszintén amit itt fent leírtál. A bizonytalanság sokkal rosszabb bárminél.

2021. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat alappillére a bizalom, innentől...
2021. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, a bizalom nagyon fontos lenne, ez nyilvánvaló.

Na de egy ilyen után ki tudna tényleg bízni?Eleve bizalmatlan típus vagyok, és itt még át is lettem verve pluszba, úgyhogy ezt nem lenne könnyű kiheverni.

Változhatott ő is, komolyodhatott 1 év alatt, de lehet, hogy nem.

Csak most itt van, minden jó lenne vagy lehetne, és mégse.

2021. jún. 25. 23:00
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyébként természetesen megbeszéltük a tavalyit, azt mondta hogy nagyon nagyon sajnálja, élete egyik legnagyobb hibájának tartja, és őszintének tűnt.

Csak most számorma az is kérdés, hogy tényleg szerelmet keres e bennem, vagy éppen nincs senkije, de a szeretetre szüksége van, én meg itt vagyok amíg nem jön egy jobb?

2021. jún. 25. 23:02
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Belső értékei közel állnak? Visszament az exéhez ami után elvoltatok 1-2hónapot, nyilván még szerette. Szóval nyitott az ismerkedésre, úgy,h szeret valakit, illetve gátlástalanul, szó nélkül lelép. Én egy szavát se hinném el és biztos nem bíznék meg benne.

1 év alatt nem változik meg az ember jelleme. Használd ki amíg tudod és keress egy normális nőt.

De a leírásból ítélve, nem ésszel fogsz dönteni, de hajlamos lennél rá. Szóval néhány hónap, esetleg 1 múlva ugyanitt várjuk a kérdésed, hogy miért lépett le a csaj. :)

2021. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es ezt neked senki nem garantálhatja, még ő sem. A szerelem fájhat, bárkivel.

Neked kell eldönteni, hogy ő megérheti -e!

2021. jún. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De, találnál jobbat, csak nem akarsz. Innentől rajtad múlik. Nekem nem kéne, akinek csak szamár vagyok.
2021. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

5-ös


Ez a komment nem tetszett az igazság fáj elvén, és egy pillanatra fel is húztál, de sajnos muszáj volt rá pozitívat nyomnom :)

Belső értékeit tekintve annyit pontosítanék, hogy többnyire közel áll hozzám az amilyen.

Nyilván ez a lelépek, eltűnök rész nem, meg még van pár kisebb nagyobb, de összességében más témákban közel áll.

2021. jún. 26. 11:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak mert se veled se nélküled kapcsolata volt az exével? Ennek semmi értelme.

Engedd hadd húzzon be a szerelembe.

2021. jún. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!