Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívott találkozni egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívott találkozni egy fiú akit egyáltalan nem ismerek csak egyszer láttam és akkor beszéltünk is pár szót.Én megígértem neki,hogy elmegyek de annyira azért nem jön be.Miről beszélgessünk egyáltalán és szerintetek meg fogjuk ölelni egymást?

Figyelt kérdés
2021. jún. 17. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem akarsz vele találkozni, akkor mondd meg neki. Pasiként én értékelném az őszinteséget, plusz ha nincs esélye nálad, akkor nem raboljátok egymás idejét.
2021. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na várj.. mennyi idős vagy? Felnőtt kategóriában ez kicsit értelmetlen kérdés így, mert felnőttként alapvető, mindenki tudja, hogy miről kell-lehet-érdemes beszélni egy ismerkedési szituációban.


Amúgy én mindig puszival indítok. Ölelés talán elköszönéskor, de inkább csók, ha jó volt...

2021. jún. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem is igazán jön be, akkor miért azon agyalsz, hogy meg fogjátok-e ölelni egymást?
2021. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát végülis nem esélytelen,még változhat a véleményem
2021. jún. 17. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Szerintem menj el, adj egy esélyt. Aztán látni fogjátok, hogy működhet a dolog vagy sem. Ha nagyon rámenős és jó, hosszú randi volt, lehet a végén csók, de vissza is utasíthatod. Az ölelést valahoyg nem tudom randikhoz kötni, de első randin nem hiszem, max megfogja a kezed egyzser-egyszer

2021. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
17éves vagyok és nem is igazán nevezném ezt randinak inkább ismerkedés😊
2021. jún. 17. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!