Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nőként én kezdeményezek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként én kezdeményezek, akkor a pasi miért mondja hogy majd beszélgessünk Facen meg jelöljem be, ha aztán meg nem keres?

Figyelt kérdés

Bejelöltem, de ennyi.

Akkor miért nem lehet megmondani, hogy bocs nem vagy foglalt vagyok, mittomén...akkor nem várnék a nagy semmire.


2020. aug. 19. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert könnyebb terelni, mint végigmérni és a szemedbe mondani, hogy "bocs, felejtős". Gyáva. Ennyi. Amúgy ez nemtől függetlenül igaz sokakra.
2020. aug. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Több oka lehet: bizonytalan, épp van valakije, van családja, stb. De legalább nem egyből azt akarja:).
2020. aug. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

#1 Nem kell ezt mondani. :D Ez fölösleges mindkét félnek. Az egyiknek leradírozod az önbizalmát ezzel hosszú időre a másikat pedig egy kicsit érzéketlenebbé teszi és képtelenebbé az empátiára.

Ez bőven jó. Ha nem írok az egy egyezményes jel arra, hogy nem érdekelsz annyira. Ennyi. :)

2020. aug. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem meg igenis gyavaság mással ilyen téren szórakozni. Ha mondok valamit, annak vállaljam a következményeit. Akkor ott kellett volna kitérni a válasz elől, hogy majd meglátjuk vagy mittomén, de konkrétan utalt rá, hogy beszéljünk. En is jártam így, de én megmondtam, hogy sajnálom, de van barátom.
2020. aug. 19. 00:59
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Ezt én is utálom. "Majd beszélünk." Aha. Hetek múlva esetleg, amikor őméltósága unatkozik és eszébe jutok. És amikor megbeszéljük, hogy felejtős, és már épp belenyugszom, hirtelen megint felbukkan és felkavar.

Ez is, az is sunyi szemét dolog.

2020. aug. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Mert nincs ilyesmi, hanem az van, amit mondott.

Szeretne ismerősének, de többre nincs kapacitása.

2020. aug. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Pont emiatt nem kezdeményezek pasinál, de ha mégis, akkor a többi lépést ő tegye meg. Jelölgessen ő téged, és írogasson rád ha akar. Én biztos nem jelöltem volna még be is, de ez nem változtat semmin. Sajnos nem jössz be neki, tiltsd a picába az ilyen férget, töröld mindenhonnan.
2020. aug. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Velem is megtörtént ilyen. Gyáva ,gerinctelen gusztustalan féreg az ilyen. Törlöm és tiltom is. Szórakozzan a jó édesanyjával azzal!! Remélem visszakapja majd az élettől!! Ha látnám le is köpném...
2020. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ne aggódj, majd egyszer őt is megvezeti valaki, aztán majd eszébe jut. Én mindig megmondtam, hogy van barátom és ne haragudjon annak, aki kezdeményezett, de nem a válaszom. Eddig csak 2x kezdeményeztem, ez volt a második, az elsőnél 2x találkoztam is sráccal, aki őszintén megmondta, hogy csak barátság lehet, na az korrekt volt. De ez...
2020. aug. 19. 11:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező az ilyet sose éri utol a sorsa.. ha igen akkor se fog gondolkodni rajta,hogy miért kapja...de szívesen leköpném ha látnám.

Bár gondolkozok rajta,hogy megszívatom

2020. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!