Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan nőhet meg az önbizalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nőhet meg az önbizalmam szakítás után?

Figyelt kérdés
Volt egy lány nagyon szerettem de kidobott. Ez volt kb. fél éve. talán túl tettem magam rajta és szeretnék is csajozni de nem igazán van önbizalmam ez látszik is amikor ismerkedek talán ezért is nem volt kapcsolatom. Tapasztalotakat szeretnék hallani ki hogyan tette helyre magában ezeket a dolgokat.
2010. aug. 25. 18:31
 1/4 kkzz ***** válasza:
Sehogy. Vagy ténylegesen elfelejted, vagy rágódsz rajta és itt teszel fel kérdéseket.
2010. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
háát... nemtudom :/ flörtölgess a csajokkal. egyelőre ne járás szándékával keresd őket. a barátok sokat tudnának segíteni neked!
2010. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 honap telt el, de még mindig szeretem =| és nem akar mulni az érzés, nem tudom mi hogy lesz majd kiderül..=|
2010. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos erre csak azt tudom neked mondani, amit már biztos hallottál, de igaz: az idő segít. Próbáld elfoglalni magad olyan dolgokkal, amik érdekelnek, legyél a barátaiddal sokat, ismerkedj. Tudom, most még hihetetlennek hangzik, de hidd el, ennél okosabb megoldás nagyon nincs. Sajna nem múlik el egyik napról a másikra, főleg ha ilyen komolyan éreztél iránta.
2010. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!