Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondanátok a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanátok a helyemben, hogy miért nem találkozom vele?

Figyelt kérdés
Elhívott randizni, többször is találkoztunk már. de most kicsit meg vagyok fázva, de nem akarom neki ezt mondani, mert gyengének látna, szerintem. Mire hivatkozzak, hogy most nem jó? Fontos nekem ez a fiú, szóval nem akarom elijeszteni, meg ilyenek. Köszönök minden hozzászólást! 19/L
2010. aug. 25. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyél őszinte.
2010. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
betegség miatt nem fogod elveszteni.. :)
2010. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
bocsi kicsit megfáztam és szarul vagyok. nem talizhatnánk máskor?
2010. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az hülyeség hogy meg vagy fázva akkor gyengének látna. Te sem látnád gyengének ha ő lenne megfázva. Vagy találkozz vele így, vagy mondd el az igazat, de folyamatosan tartsd vele a kapcsolatot, amíg tényleg nem tudsz találkozni.
2010. aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Funktasztikus ***** válasza:
100%
ne terkózz...mond meg az igazat
2010. aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg az igazat, de ha nem vagy nagyon rosszul, akkor menj el, legalább látni fogja, hogy mennyire akarod ezt a kapcsolatot hogy még kicsit betegen is szivesen találkozol vele. ezt értékelni fogja.... de ha nem akarsz menni, akkor legyél őszinte és mondd meg, hogy sajnos beteg lettél, de pár nap mulva ha már meggyógyultál nagyon szivesen találkoznál vele, mert sokat gondolsz rá, vagy ilyesmi duma.
2010. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos:)

Mondd meg neki!!

2010. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkább primitív felfogás. Nehogy kiderüljön, hogy hús-vér ember vagy.
2010. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Majd még arra gondol, hogy ilyen beteges nő, hogy lesz képes felsuvickolni a padlóját nap mint nap?:D

Ezt te sem gondolod komolyan:D

2010. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sőt, ha összeköltöznétek, mekkora csalódás lesz, hogy nem hagysz rózsaillatot a vécében...
2010. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!