Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lépjek? Hogy cselekedjek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek? Hogy cselekedjek? Ismerek egy lányt, hetente egyszer találkozom vele..

Figyelt kérdés

Alapsztori: ő 5 osztályra jött a suliba. Még akkor összejöttem vele, úgy kb. év közepén. Most 15 vagyok, ő is. Kb. 2-3 hónapja (minden alkalommal amikor találkozom vele (egy héten egyszer, zeneóra miatt)) kb. flörtölünk mindig, meg dumálunk. Még akkor (2-3 hónapja) megkérdeztem tőle, h nincs e kedve eljönni velem korizni. Ő azt mondta, h van pasija (azt állította, h 21 éves, bár ez sztem nem olyan hihető, mert egy olyan pasi már sexuális életet él, nem tudom...) és még azt is mondta, hogy nem jó ez így, hogy csak barátok vagyunk. Azt mondtam, h valahogy csak megelégszem ezzel a ténnyel (nem ezt kellett volna mondani...). Most, 4 napja megint zeneóra, és azt mondta, h nem megyünk-e el fagyizni? Elmentünk és amikor hazakísértem azt mondta, hogy kapott nyulakat húsvétra és nincs kedvem-e megnézni őket. Felmentem, ott beszéltünk a nyulakról. Volt zongorájuk, én meg kb. 5-6 éve játszom és 2 naggggyon naggyon szép számot elzongoráztam. Megtapsolt, mondta, hogy milyen ügyes vagyok. Kb. 2-2,5 órát voltunk együtt (fagyi+nála). Nem tudom, hogy ő most, hogy gondol rólam. Mit lépjek?

Tudom, hogy kicsit meg kéne próbálnom nyomulni, de minden héten találkozom vele különórán. Ha visszautasít, v. még mindig van pasija akkor még 2-3 évig ott kell égnem minden héten egyszer... MIT LÉPJEK???


Köszi előre is


2009. ápr. 22. 21:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Lefelejtettem, most 8.osok vagyunk, és már nem egy suliba járunk, csak még régen ötödikben.
2009. ápr. 22. 21:41
 2/7 anonim válasza:

fú. hát szerintem megtehetnéd hogy egyszerűen rákérdezel hogy mit vár-e ettől a kapcsolattól. a másik meg hogy biztos megpróbálnám lenyomozni hogy tényleg van-e barátja és ha van akkor tényleg 21 éves-e. erre nagyon jók tudnak lenni a közösségi portálok.:) amúgymeg, úgytűnik hogy szereti a fagyit. jön a nyár, a meleg.. hajrá!:)


ieL

19/f

2009. ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Huhh.:D Ez kicsit bonyolult számomra... ha jól értelmeztem, akkor ez a válaszom:

Ha már egyszer visszautasított, akkor mégegyszer ne nyomulj. Majd ha akar tőled valamit, akkor ő lép. Bár lehethogy ez most lépésnek számított, hogy felhívott magához?!... szerintem hívd el Te is valahova, találkozgassatok, és majd ha akar valamit tőled, akkor mondani fogja, vagy érezni fogod.

A 21 éves pasi pedig lehetséges, hogy igaz, vannak, akik ilyen korban már ilyen korú pasival járnak, de ha hazudott, akkor az valószínűleg azért volt, mert nem jöttél be neki, vagy nem vett komolyan.

2009. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. A fagyit tényleg szereti:).

Minden órán melléülök, ott rengeteget beszélünk. legközelebb majd én hozom fel a fagyis témát:)

2009. ápr. 22. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Sztem mind a két válasz csak félig igaz.

Igaz, hogy az amit most irok az egy pár évvel idösebb korosztályra vonatkozik, de nálad is ez lesz, mert érettebb a csaj.

Ha Ö hivott el téged fagyizni, meg utánna még hozzá is felhivott (igaz, hogy illemböl elsöre nem szabad felmenni a lányhoz) akkor ö átgondolta a dolgot és téged akar. Ez a pár évvel idösebb korosztálynál egy nyilt célzás arra.

A pasit viszont azért szokták mondani föleg idösebbet, mert akkor nagyobbnak és komolyabbnak néznek ki, mindemellett a félösebbeket visszafogják és ebböl kiszürik a rámenösebbeket.(sztem nincs neki).

Ha viszont van akkor észre fogod venni idöben még, de lehet, hogy inkább veled szeretne járni, nem pedig vele a továbbiakban.


Én a helyedben megpróbálkoznák vele. Ha kosrat is kapsz és beégsz az náluk egy kis ideig még érdekes, de utánna nem fogja többé érdekelni és a maradék 2-3 évet nem fogod végig égni. Legalább megpróbáltad és tudod és nem eszed tovább magad rajta.

2009. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ok. Akk megpróbálok ráhajtani. Csak az a baj, h 6an vagyunk a csoportban zeneórán. Szal elég szoros kis közösség... Biztos el fogja felejteni?
2009. ápr. 23. 21:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Figyu!

Azt fogod megbánni, ha nem teszed meg és bejösz neki.

Ha egy kicsit leégsz az a lányoknál az õ szemükben nem úgy néz ki, mint a fiúknál, hogy állandóan csesztetni fognak.

Lehet egy darabik szivatnak (nem hosszú ideig), de utánna leállnak.

Ha meg neki nem jössz be és valamelyik másik lány ezt a te próbálkozásodat meglássa és tetszesz neki lehet, hogy jobban kimutassa a tetszését.

2009. ápr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!