Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozás társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás társkereső oldal vélemények?

Figyelt kérdés

30-as férfiként gondoltam kipróbálnám, nők és férfiak válasza is érdekelne.

Köszi.



2021. jún. 11. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Értelmesen megfogalmazott magyar mondat vélemények? :)
2021. jún. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

De mi a kérdés?


Én 3 éve egy emberrel találkoztam badooról, azóta is együtt vagyunk.


26/N

2021. jún. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az lenne a kérdés hogy van-e valakinek tapasztalata az oldallal kapcsolatban?
2021. jún. 11. 11:54
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Volt, hogy leveleztem rajta, de uncsi volt, nem olyan népes, pedig budapesti vagyok és közelre állítottam a szűrést. Ha online akarsz társkeresősdit játszani, akkor egyszerre több felületen próbálkozz, ne csak 1 db-on.
2021. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos kihalt az oldal. Tény, hogy eredetileg azok számára, készült, akik komoly kapcsolatot keresnek. De az ottani férfiak nagy százaléka csak netezget, teéefonnos panaszkodik, válás után sebnyalogat, vagy szexre hajt. Ahogy a többi társkeresőn. Van, aki itt keres "komoly megértő társat" míg a másik társkeresőn laza, kötetlen kapcsolatot keres párja mellé.

Az oldal készítői szerintem mindent megtesznek, de hanyatló társadalmunkon segíteni nem tudnak. Hogy milyen jó a társkereső, az emberik teszik azzá, amilyen...

Én sem értem, miért nem aktív az oldal - ingyen van, minden fontos funkció megvan, jól átlátható - de mégsem igazán működik.

Tehát a társkereső kialakítása 10/10 pont

Ottani emberek 10/2 pont.

Valamivel több az összeszedett levél, intelligensebbek, mint pl a Badoo-n - de ez inkább netes haver kereső a sok komolytalan miatt.

44/N

2021. dec. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 István789 válasza:

Hello!


Korábban én is használtam az Első Találkozás társkeresőt és többi magyar illetve külföldi oldalt is.


A magyar oldalak közül, ahogy a korábbi hozzászóló is írta, ennek a legjobb a felülete ill szerintem is a használhatóbb mint a többi párkereső.


Igaz az is, hogy az Első Találkozás egy ingyenes társkereső, ennek a pozitív és negatív oldalával együtt, mert mindennek 2 oldala van.


A pozitív, hogy bármikor ingyenesen regisztrálhatsz és könnyen törölheted magad, a negatív pedig, hogy emiatt (nincs sok marketing gondolom) kevesebben használják mint más oldalakat.


A Badoon meg a többi fizetős magyar oldalakról, azért jó ha tudjátok, hogy az aktivitások és a beérkező levelek elég nagy részét nem valódi tagok, hanem fizetett admin-ok generálják, hogy befizesd nekik az előfizetési díjat a válaszadásért cserébe. Nem egyszer belebotolottam ebbe és ez elég visszataszító nekem, ezért én soha sem fizettem egy oldalon sem. Na egy ingyenes társkereső oldal ilyenekkel nem trükközik, mert nincs rá kerete. :))


Az Első Találkozáson 3 hét alatt, nagyjából 5-6 emberrel tudtam levelezni (azt döntsd el, hogy ez most jó vagy rossz), viszont ők értelmesen kommunikáltak legalábbis ahhoz képest amit más oldalkon tapasztaltam.


Szintén egyetértek az előző hozzászólással abban is, hogy egy oldalt az emberek tesznek azzá amilyen. A magyar emberek mentalitását mindeki ismeri, szóval ez az összes oldalra igaz de az offline ismerkedésre is, túl sok eltérés nincs jó illetve rossz értelemben az oldalak között ilyen szempontból.


Szerintem is érdemes kipróbálni többi oldalt és ezt is, mert mindenkinek más jön be ill. más igényei vannak. Aztán, ami tetszik azt fogja majd használni. Végül pedig lehet nem is netes oldalon, hanem a való életben jön majd szembe az igazi. Ez már csak ilyen. Remélem tudtam segíteni, próba szerencse...

2022. febr. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szabelio válasza:

Jó reggelt kívánok!

És ezt szó szoros értelemben írom.

Az első találkozás oldalon egy kisebb része a hölgyeknek valós volt.

Hihetetlen módon 3 hónap óta nemhogy nem válaszolt a levelemre,nemhogy meg sem nyitotta a levelemet,de még a profilomat meg sem nézte.

Szerintem mellékállásban foglalkoztatott válaszoló alkalmazottakat,akik mind leléptek.

De még egy korábbi felhasználó írta "az üzemeltető saját csajozási hóbortja miatt hozta létre az oldalt és itt válogat" és mivel ő rendszergazda simán meg tudja tenni,hagy a kiszemeltjei mástól vagy levelet sem vagy választ se kapjanak.

Tudom nem vagyok egy matyó hímzés,de azért hihetetlen hogy 3 hónap vagy több óta senki megsem nyitja a 20-30 levél egyikét sem vagy nem kíváncsi a megtekintő vagy a levélíró profiljára.

Más ismerkedős oldalakon pedig ahol fizetős,ott addig jönnek a "tetszel valakinek" és a levelek amig előfizet a láthatóság-olvashatóságért,majd amig tart az előfizetés addig egy társkereső sem válaszol vagy "tetszik"-el--majd ha lejárt a tagság akkor megint indul a mézesmadzag csalogatás--ha fizetsz,akkor láthatod akik kíváncsiak voltak rád,szimpatikusnak találtak vagy írtak.Na igen és legtöbb helyen egy ilyen kamu tagság minimum 3000-6000Ft/hónap és még le is kell mondani,mert automatikusan megújul --vonja a számláról pofátlanul a pénzt.

febr. 27. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én voltam az 5/7. A keserű hozzászólást 2021-ben írtam. Viszont Happy and lett a vége. Két éve ott ismertem meg ott a párom, szerelmem, és az esküvőnkre készülünk.

Nem tudom, azóta milyen az oldal, szerencsére már nem vagyok rajta (rögtön levettem magam), de ne adjátok fel! Hasonló sikereket mindenkinek! Semmi érdekem nem fűződik az oldal übereléséhez, sikerem a kitartásom eredménye

Persze más oldalon is összeakadhattunk volna, de tény, hogy pár éve nagyon jól kialakított oldal volt. Kevesen voltak rajta, de szerintem emberibb, mint a Tinder, Badoo, mert ott fontos a bemutatkozás kitöltése.

febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be. Évekig fent voltam de a környékemen nem volt egy megfelelő nő sem. Távolabbiba pedig egy nő sem volt hajlandó. Akibe pedig belebotlottam első randin nem volt hajlandó velem semmire, ismerkedésre pedig direkt ünnepnapra időzítettem. Ehelyett elvitette magát hozzám hogy ledobja magáról a ruháját majd közölte hogy nem is vagyok számára szimpatikus de mi pedagógusok nagyon jól keresünk, ő meg csak nyolcvanezret. Előtte jó ideig leveleztünk, semmi sem volt gyanús. Oké hogy ez csupán egy a sokkból de akkor is.
szept. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!