Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire jó ez a rengeteg szabály?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ez a rengeteg szabály?

Figyelt kérdés

Be kell vallanom, nem vagyok egy csajozóművész. Igyekszem fejleszteni magamat, sokat olvasok a témában. A netes oldalakon rengeteg hasznos dolgot tudtam meg, de egyben eléggé le is hangolt. Azt írják, gondosan ügyeljünk a megjelenésünkre. Eddig rendben van. Kiválasztjuk a helyet,bemegyünk.Ügyelni kell rá, hogyan megyünk, milyen a testtartásunk. Ha megvan a kiszemelt, akkor odamegyünk és valami jó eséllyel kecsegtető mondattal megszólítjuk. Kialakul a társalgás, eközben folyamatosan figyelnünk kell arra, hogy a lehető legjobb benyomást keltsük.Erről beszélhetünk, erről ne, ez a lánytól függ, emezek a gesztusok nagyon fontosak, stb...

Egy szóval kismilliónyi szabály, amikre mindre figyelnünk kell, ha sikert akarunk elérni. Nekem erről a spanyol udvari protokoll jut az eszembe, amit annak idején mindenki utált, mert annyira bonyolult és túlfinomított volt.

Azonban ha tökéletesen be akarnám tartani az összes szabályt, akkor eleve nem tudnék felszabadulni, mert görcsösen csak arra figyelnék, hogy "jajj istenem, csak el ne rontsam!"

Szóval, ezeknek a szabályoknak a betartása tényleg olyan nélkülözhetetlen?


2010. aug. 25. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Semmire sem jók, egyszer valaki nagyon unatkozott, gondolta összehoz egy ilyen baromságot: a tökéletes randi alapszabályai, meg ne szegd, mert visítva rohan el a nő...

A legtöbben előre betanult szöveggel és szabályozva érkeznek, ahelyett, hogy ellazulnának, természetesen viselkednének, átadva magukat az ösztöneiknek.

2010. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A szabályok azért vannak hogy megszeghesd őket. Vagy kikerüld :] Semmire sem kell figyelni, csak add magad. Nem kell öltönybe megjelenni egy hölgy előtt, elég ha azokban a ruhákban találkozol vele amit egyébként is felveszel. Még valami: Neten SOHA ne akarj csajozást tanulni/barátnőt szerezni. Ehhez a való életben kell tapasztalatot szerezni.


15/f (oké, bocs hogy ennyi idősen oktatlak ki, én csak a saját szemléletem osztottam meg veled) :]

2010. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Semmi baj, köszi.
2010. aug. 25. 11:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség! Ha mesterkélt vagy, és túlságosan belemerülsz a szabályaidba, azt a lányok is észre fogják venni, és soha nem fogsz többet kapni, mint egy mosolygós lepattintást. A lányok legnagyobb százaléka igen is az egyéniséget, a lazaságot kedveli, azt ha valaki önmaga. Lehet hogy eddig nem jó helyen keresgéltél. Ha mindent betartanál, amiket ezeken az oldalakon írtak, akkor te nem is te lennél már... így pedig hogyan is szerethetne beléd bárki is? Egész kapcsolat alatt egy szerepet játszanál... A legjobb ha önmagadat adod, persze az alapvető udvariassági szabályokat nem árt tudni (pl nem vágódok ki a lány előtt az ajtón), de ennyi, nem kell ezt túlragozni!
2010. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


én nyitottam, de már bánom csak ideges voltam :D apróbb segitséget azért adhatnak ezek az irások, de ha alapvetően paraszt valaki (értds: olyan szöveggel akar valakit fölszedni hogy "jó a segged kő kóla?") azon nem tudnak segiteni. De mint már megannyi dalban elénekelték: légy önmagad!

2010. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Érdekes volt elolvasni azt az oldalt, bár ahogy megfigyeltem, több leoltást is kaptál. Nem értem, miért kellett úgy hozzád állniuk, hogy micsoda nőgyűlölő vagy te, mikor csak egy jogos dolgot vetettél fel.Az sem világos nekem, hogy sokan miért állnak hozzá úgy ehhez a kérdéshez, mintha valami életre-halálra szóló harc lenne. Gondolok itt arra, hogy pl. sok lány az egekbe emeli az elvárásait és márpedig neked annak meg kell felelned, mert ha nem, akkor csak egy selejt vagy, nem érsz semmit férfiként, stb... És ezt ráadásul nemcsak ők mondják rád, hanem a többi fiú is. Nem tudom, miért nem lehet egyszerűen csak úgy természetesen csinálni mindent, ehelyett állandóan figyelnek a lányok és könyörtelenül büntetnek. :(

A másik, hogy ami meg engem illet, pont hogy nem vagyok paraszt, hanem túl intelligens. Éppen ezt érti félre sok lány, akik emiatt nem is vesznek komolyan.azt hiszik, csak barátkozni akarok.

2010. aug. 25. 16:44
 7/12 anonim ***** válasza:
A szabályok arra valók, hogy begyakorold őket (amíg gondolkodás nélkül, ösztönösen nem mennek), majd elfelejtsd őket.
2010. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kodistroy ***** válasza:
A szabályok azért vannak, hogy megszegd őket ;)
2010. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez továbbra is hülyeség! :)

Ha tőlem megkérdezi mire vágyom az első randin, avagy csak hogyan szólítson le egy lány, én sem tudnám máshogy elmondani, mint hogy legyen magabiztos, tudja mit akar, lehessen vele beszélgetni, legyen önmaga, stb stb... ezeket még kisebb kategóriákra lehetne bontani, mit értünk magaboztosság alatt... nem botladozik, nem akar elbújni a világ elől, nem pirul el minden bóknál stb... Bárki felállíthatná az úgy nevezett saját szabályait, ugyanakkor ezt betartani úgy is lehetetlen, illetve ez csak egy vázlat, ami úgy is mindenkinél más! Nem lehet bekategorizálni, hogy melyik lány mire bukik, de ha jobban belegondol az ember, itt rengetegen felteszik a kérdést, hogy mivel keltsék fel xy figyelmét? Máshogy nem tudod elmondani, nem tudod megmagyarázni, minthogy sablon vázlatokat mondasz. Azzal senki nem elégszik meg, ha azt mondjuk legyen önmaga, és ez tapasztalat!

Hidd el az a lány, aki nagyon magasra teszi a mércét, nem is talál túl sok olyan srácot, aki megfelelne ennek! Nézzük barátnőmet. Egyfolytában szenved, hogy még nem volt egy rendes barátja sem, de nem érti meg, hogy pont azért mert valami álom világban él, és ilyen elvárásokkal sosem fog magának senkit találni!

A normálisabbak arra vágynak, hogy egy srác adja önmagát, kommunikáljon, ne legyen mesterkélt.

2010. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nyilvánvalóan akiknek nincs problémájuk, nem járnak ide. Akiknek van, azok ide irnak. Akinek olyan problémája volt egy nővel, hogy munkamániás, öntudatos, válogatós, magasra teszi a mércét és semmilyen udvarlással nem lehet a lelkére hatni, annak a szemében minden nő ilyen.


Mindig ez van, hogy ha van egy két rossz gyerek, akkor mindig az osztály a rossz. Ezt fel kell ismerni, és ennek fejében továbblépni.

2010. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!