Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rengeteg ismerőse van. Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg ismerőse van. Lehet hogy ez már azt jelzi, nem vagyunk összeillők?

Figyelt kérdés
Az lánnyal akivel randim lesz, kb ilyen 600 ismerőse van az iwiwen... ez nem jelent esetleg hátrányt? Csak mert féleg, hogy ilyen szociálisan túlpörgős csaj lehet.
2011. febr. 9. 02:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt a rohadt élet...
2011. febr. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Megnéztem, nekem 612 ismerősöm van iwiwen, pedig - sajnos - nem mondanám magam szociálisan túlpörgőnek.

Tudod, ha mondjuk az ember összeszámolja a volt iskolatársait, csak az általában több száz fő. Főleg ha középiskolás, ahol megint van egy rakás új ismerős. Aztán a környéken élő emberek, rokonok, abból is van jónéhány. Nem olyan marha nagy szám az a 600, főleg ha azt is belevesszük, hogy annak ~10%-a olyan, aki nem is ismeri, csak úgy bejelölte.

Szóval most te vagy nagyon balga vagy, vagy nem ismered az iwiwet, és nem vagy tisztában egy átlagember szociális körülményeivel. Aki nem egy remete, annak lazán van ennyi ismerőse. De szerintem te azt sem tudod, mit jelent az, hogy ismerős. Ismerős mindenki, akit többé-kevésbé ismersz. Nem csak a haverok, akikkel bulizni mész, hanem mindenki, akit ismersz.

De egyébként szerintem mondd vissza a randit, csak jót tennél a csajjal. Jobban jár, ha nem egy szociális fóbiákkal küzdő, paranoid, gyerekes pasival jön össze.

2011. febr. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

neeemm :P

nekem 250 körül van. Csak féltem, hogy kicsit túlpörgős. De ha 600 szerinted nem sok

2011. febr. 9. 03:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondom, én nem vagyok egy kicsapongó, bulizós, pörgős ember, de több ismerősöm van, mint 600. Nem jelent ez semmit. Ilyen dolgokból, pláne ameddig nem ismered az illetőt személyesen, semmit nem szabad levonni!

Ráadásul iwiwen az a szokás (facebookon meg pláne...), hogy ha valakit kétszer láttál a reggeli buszon, már hajlamos bejelölni. Most ezeket valaki visszaigazolja, valaki nem. Ebből még nem lehet következtetni a személyiségére. :)

ÉS a továbbiakban is azt tanácsolom, ilyen apró hülyeségekről nehogy messzemenő következtetéseket vonj le! :)

2011. febr. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Valaki buszvezetőt is bejelöli, valaki pedig csak azt, akit tényleg ismer. Én a volt kollégáimat sem jelölöm be, ha csak két szót váltottunk.

Lehet, hogy éppen a magányosságát jelzi a 600 ismerős...

2011. febr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fülünyúl ***** válasza:

Az embernek átlagosan kb. 200 ismerőse, rokona, volt osztálytársa van összesen. Természetesen vannak "ismi" gyűjtők, akik boldog-boldogtalant bejelölnek akkor is ha csak egyszer látták egymást, vagy akár egyszer sem. Vagy egyszer együtt buliztak stb. Aztán soha többé nem találkoznak. Ezeket én nem igazán értem. Az biztos, hogy egy embernek 600 ismerőse, rokona, barátja nem igazán van. Na jó, romáknál nagyok a családok, ott összejöhet nagyobb szám. :)

Persze ki mire meg hogyan használja ezeket a közösségi oldalakat. Azért nem feltétlenül határozza meg az ember jellemét, de valóban utalhat egyfajta szociális túlpörgésre. Főleg ha sokat lóg közösségi oldalon és a való életben is mindig társaságot (nem egy társat) keres. Ezek inkább megismerkedés után derülnek ki szerintem.


29/N

2011. febr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És mit mondasz neki?

"Nem szeretnék veled többet randizni, mert túl sok ismerősöd van iwiwen." Vagy mi? :DD

lol

2011. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én világ életemben ki nem állhattam a "szociálisan túlpörgött" csajokat. Elsősorban azért, mert még egy randira sincs ideje, vagy pedig ha már együtt jártunk, akkor egy szexre is szinte erőszakkal kellett hazarángatni a haveri köréből...
2011. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!