Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most tökéletes emberek keresik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tökéletes emberek keresik egymást, vagy összeillők?

Figyelt kérdés

Mindig azt halljuk, hogy csak a legjobb nőknek, pasiknak van esélyük, mert az állatvilágban is mindig a legjobbaknak van esélyük, stb.

Nemrég voltam egy esküvőn, mindenki táncolt, kivéve 2 igen csendes párt. Valahogy azok is egymásra találtak, nem?


Most akkor hogyis van ez? A tökéletes emberek kerülnek össze, a többi selejt? Vagy az összeillők?


2010. nov. 22. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha csak a tökéletes emberek kerülnének össze, rég kihalt volna az emberiség. Soha nem is hallottam olyat, hogy csak a legjobb nőknek/pasiknak van esélyük.

A tökéletességeszmét el kell felejteni.


Arról nem is beszélve, hogy aki szerinted húúúalegjobb, az lehet, hogy nekem nem is tetszik.

2010. nov. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
konkrétan én sem, csak ezek a kérdések, hozzászólások éreztetik velem, pl akit zsinórban hajtanak el lányok, meg ilyenek
2010. nov. 22. 02:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Na mármost... Mi például jól megvagyunk a párommal...pedig egyikőnk se tökéletes (és ezt jól tudjuk magunkról). De vannak pillanatok amikor eltűnik a fejedből minden kétség, és csak az marad meg, hogy szereted és kívánod.
2010. nov. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemcsak a legjobb csajoknak meg pasiknak van esélyük, viszont a legrondább pasiknak nincs.
2010. nov. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sajna a párkeresés is piaci alapokon működik többnyire. vagyis mindenkinek a legjobb kell (legyünk őszinték, egy nyomi, csúnya vagy lúzer ember senkinek nem kell). mindenki szép, izgalmas, kedves, tartalmas párt szeretne, de csak keveseknek adatik meg.


persze, végül "mindenki egymásra talál", csak elég sok a kompromisszumkapcsolat, amikor az emberek várják a jobb pasit, csajt, de azért együtt vannak, mert szar egyedül, meg azért dugni is kell. szóval elég prózai és egyszerű dolgok vezérlik az embereket, és a párok 95%-a nem azért van együtt, mert hú de imádják egymást, hanem mert ez jutott nekik, és egyedül nem akarnak lenni.

2010. nov. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

08:00


a legrondább pasiknak is van esélyük, bár az igaz, hogy nem a legjobb csajoknál (inkább az öregebb, kövérebb, csúnyább nőknél).


egy nagyon ronda pasi, ha mondjuk közepesen jól keres, akkor eltarthat egy többgyerekes, kicsit elhízott, csúnya, 35 éven felüli nőt, akinek nem jutott jobb pasi.

2010. nov. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kettő ugyanaz.

Van egy-két lány, akit nagyon kedvelek. Csinosak, szépek, értelmesek és korban is passzolnak. Külön-külön is fel tudnák szedni a pasik 80%-át és én sem tudnék nemet mondani nekik. Tudom, hogy hasonlóan jókat mondanának rólam. Attól, hogy valaki nagyon jó nő, szimpatikus is, még nem biztos, hogy igazán megérint. tökéletesek, de nem nekem.

Másik megközelítés:

Randiztam nemrég egy tökéletes testű, mosolygós 25 éves lánnyal. Minden korombéli(34) irigykedhetett volna rám. 5 perc múlva ott hagytam volna, annyira untam. Ő is engem.

Rendszeresen olvasok, tanulok, ezért néha tudok értelmesen nézni. Szeretek mozogni, ezért nem úgy nézek ki, mint egy zsírdisznó. Szerencsére le is tagadhatnék pár évet. Tehát igen jó esélyem van fiatal lányoknál. Most mégis egy kicsit idősebbet vettem észre. Viszont ezt nem tekintem problémának, nem érzem úgy, hogy kompromisszumot kellene kötnöm. Lehet, hogy másnak fel sem tűnik a szépsége, nekem tökéletes.

Egy diszkóban én lennék értéktelen és a sok csini "disco baby" meg engem nem érdekelne.

2010. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!