Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Napi 150-200 üzenet soknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi 150-200 üzenet soknak számít egy ismerkedő oldalon? Mi a probléma velem, ha senki sem tetszik soha?

Figyelt kérdés

2021. jún. 3. 10:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%

Mert rosszul csinálod.

Azt várod, hogy a monitor mögött alakuljanak ki az érzelmek, de ehhez ez kevés.

Ebből a 150-200 emberből válogass össze párat aki nem szexközpontú, tud másról is beszélni, más témák is érdeklik, esetleg van közös érdeklődés.

1-2 napot beszélj vele, neten, telefonon, majd invitáld el egy szimpátiacsekkolásra.

Nem értem miért rettegnek az emberek ennyire egy találkozótól, beültök valahová meginni egy kávét, beszélgettek nem kötelez semmire, max mindenki megy a saját dolgára utána.

De az, hogy megvan-e a szikra, a kémia és hogy milyen a kisugárzása az úgyis személyesen derül ki.

Volt már nekem is olyan, hogy kép alapján nem jött be az illető, viszont jókat beszélgettünk, elhívtam én is egy kávézóba, és pozitívan csalódtam, mert sokkal jobban nézett ki, mint a képeken, persze volt példa az ellenkezőjére is.

Társkeresőre mindenki az előnyös képeit pakolja be, illetve vannak akik nem tudnak jó szögből fotót készíteni magukról, ezért hátrányba kerülnek.

Szerintem ezzel a szimpátiacsekkolással nem vesztesz semmit.

2021. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha most regisztráltál, akkor 1 héten belül el fog múlni, friss húsként mindenkinek téged ajánl. Az, hogy szűrsz, az normális, hülye lennél nem tenni.
2021. jún. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%
Heti bő ezer pasiból egy sem jó, azon a valóság sem segít.
2021. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges veled foglalkozni
2021. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Badoo, Tinder meg társai elég szarok. Pár kép + egy erőltetett beszélgetés alapján nehéz tetszeni a másiknak.
2021. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Aki tetszett pl 2 ember, az nem akart 2 nap után semmi elérhetőséget megadni taliig. Hát nem tudom.
2021. jún. 3. 11:40
 17/18 anonim ***** válasza:
#16: Hát, lehet hogy ők pont ilyen 10/10-esek női szemmel nézve és egyszerre 20-30 nővel kavarnak? Nem tudom. Mindenesetre baromi nehéz neten ismerkedni. Én pl. elég transzparens vagyok, találkoznék is mindenkivel mihamarabb, csak "nem akad fenn a horgomon" senki se. Pedig élőbe jóarc vagyok, meg állítólag helyes, szóval passz. Szar az egész, próbálkozz élőben. Most már azért feloldották a korlátozások nagyját.
2021. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
A bőség zavara a probléma nálad, kérdező. Ha neked senki nem elég jó, akkor rossz hírem van: nem azzal a 200 pasassal vannak gondok, hanem veled...
2021. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!