Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedésnél kiderül, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél kiderül, hogy a férfinak nincsenek barátai. Ez mennyire probléma?

Figyelt kérdés

Nyilván nők válaszára vagyok kíváncsi (persze más is írhat).

Furcsa, negatív tényező lenne?

Nekem konkrétan nincsenek. Tizenévesen se volt sok, de azóta velük se igazán tartom a kapcsolatot. Egy ember van, akivel ha 1-2 havonta egyszer találkozunk és sörözünk.

Egész nap elvagyok egyedül, akár több napon keresztül is. Introvertált vagyok, nem egy szociális ember. Persze ha úgy van alkalmazkodom a helyzethez és elvegyülök az adott társaságban. Ha választani lehet, akkor inkább a magány.

Legutóbb amikor ismerkedtem egy lánnyal, nem akarta elhinni hogy nekem nincsenek barátaim. "Mert biztos szégyellem bemutatni nekik". Persze nem jöttünk össze, de nem emiatt.

24/f


2020. dec. 11. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pacsi, mert én is ilyen vagyok lányban.
2020. dec. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez nem zavarna. Az sokkal inkább zavarna, ha egy vita után azzal állna elém, hogy kikérte a barátai véleményét a MI vitánkról, és ők azt mondták, hogy...

Na ez zavarna.

2020. dec. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az exemnek sem voltak barátai, engem nem zavar, amennyiben az én társaságomra és programokra vágyik velem. :D
2020. dec. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is kevés barátom van, ellenben képes vagyok bárkivel leállni beszélgetni bármilyen baromságról. :)
2020. dec. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem probléma, én is ilyen vagyok, meg amúgy sem szeretem a felesleges felületes barátságokat. Inkább legyen 1-2 tartós, akikkel bizalmas tud lenni az ember. Pörgős pasikkal amúgy sem szeretem a légkört.
2020. dec. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem probléma, mert én extrovertált vagyok, nekem dfontosak a barátok és rájöttem hogy a hozzám hasonló, nyitott emberekkel jobban kijövök általában, ezért én inkább ilyet szeretnék páromnak.


De sokakat nem zavar.

2020. dec. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is problema. Meg vagyok szokva, hogy a parjaim mindig mentek valamelyik haverjukhoz.
2020. dec. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Engem nem zavar, sőt én örülök is neki, hogy a férjemnek nincsenek, és nekem sincsenek barátnőim.

29 N

2020. dec. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Társasági ember vagyok. Nekem probléma lenne. Egy kicsit az jutna eszembe, hogy ha ilyen szociális kapcsolatokra sem képes, hogy akar párkapcsolatot fenntartani. Ez csak az én véleményem. Hozzáteszem, vannak, akiket ez nem zavar.
2020. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok lányban, annyi hogy én is le tudok állni bárkivel egy pár szót váltani:) 25n
2020. dec. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!