Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyivel több "jópasit"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel több "jópasit" vonzanék be, ha lefogynék?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rettenetesen dagadt, de inkább telt alkat vagyok, mint normál. Nem panaszkodom, mindig van matchem, randik minden héten, de mindig azon gondolkodom, hogy ha lefogynék jobb és több pasit vonzanék-e be? Mit gondoltok?
2021. máj. 14. 08:50
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
85%
Nézd, a baráti körömben van két lány, egyik elég kövér, a másik csak kicsit. Illetve csak volt, mert lefogyot 15 kilót, és egyből talált pasit, mármint nem a csak dugni akaró fajtát. A másik lány még mindig kövér, és csak olyanok legyeskednek körülötte, akik csak szexet akarnak. Idióta aki azt mondja hogy nem találnál több, jobb jelöltet, akikből választani tudnál, ha kicsit fogynál. 46F
2021. máj. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
#19: valószínűleg nagy az izomtömeged, ezért kell lesz@rni a kg-k számát. Egy másik 172 cm-es 80 kg nő úgyis kinézhet, mint egy zsírdisznó....
2021. máj. 14. 10:38
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Másoknak tetszenél. Hogy jobbaknak, vagy rosszabbaknak, az egyéni preferencia. De ha csinos, homokóra alkatod van telten, akkor nem feltétlenül leszel sokkal kelendőbb vékonyan. De nyilván az se mindegy a hogyan mellett, hogy mennyire vagy telt.

Ha fogyni akarsz, valóban aktívabb élet kell, és ez nem csak a heti x mozgás. A legtöbb energiát azzal égeted, hogy naponta mászkálsz, pakolászol. Nekem a napi 2 óra séta pl alap, ami 10-15-20ezer lépést jelent minden nap (attól függően, mennyire gyors a tempóm épp). De tavaly pl heti 60-80 km-t görkoriztam, mert azzal helyettesítettem a bkv-t. És emellett volt még heti 4-5 saját súlyos, vagy súlyzós edzésem. A pulzustartomány is fontos, ha a fogyás a cél. A kcal is olyan dolog, hogy oké, figyelni érdemes, de mi a helyzet a makrókkal? Na mindegy, tényleg sokat lehetne erről írni.

Ha csak pasizás miatt fogysz le, az viszont nem lesz tartós. Hiába fog érdeklődni olyan, akit szeretnél, ha abbahagyod, akkor simán lehet belőle konfliktus a későbbiekben. Sportolni, jól enni, formálódni a saját örömödre érdemes. Illetve az egészséged miatt. Ha nagyon nehezen megy a fogyás, akkor pláne lényeges, mert valami hormonális gond is állhat a háttérben, ami kezelés nélkül rosszabb lesz idővel. Mindezeket végigzongorázni, és hétről hétre tartani egy pasi miatt... Nem reális. Ha nincs belső késztetésed, akkor megette a fene már a legelején. De szvsz nem kell fitness modell alkat a boldog párkapcsolathoz. Ha normál tartományban vagy testzsírban, és olyan aktív dolgokat csinálsz, amiket élvezel, odafigyelsz minimálisan az étkezésre, magyarán kiegyensúlyozott vagy, akkor teljesen rendben vagy, és idővel bevonzol olyat, akivel kölcsönös az érdeklődés. Persze, csak ha kellően nyitott vagy.

2021. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
88%
Kíváncsiágból: hány cm-hez hány kg vagy? Nőként azt tapasztalom, hogy nincs nagy változás a matchek számát illetően 70 kg-san és 63 kg-san.
2021. máj. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
66%

#22

igen, elég izmos is vagyok, de hasam is akad bőven, sajnos. Csak oda hízok kb. Így az összkép sajnos nem olyan vonzó, mintha 10 kilóval könnyebb lennék.

Nem tudom, hogy a pasik mekkora %-ának jöhetek be, de szerencsére még nem ért emiatt visszautasítás.

Mondjuk nem is sportos, szálkás pasik a zsánereim, hanem a magasabb, mackósabbak. Ha vékonyabb lennék, akkor is ők tetszenének. :D

Mondjuk most pont egy elég jó kondiban lévő férfivel ismerkedem, neki is van egy kis pocakja, de eléggé izmos is mellé.

Mondjuk róla sem mondanám meg, hogy 95 kiló a kb 180 centijéhez. :D

2021. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
38%
Őszintén szerintem igen, itt sokan rajonganak a telt nőkért, a való életben jóval kevesebben.
2021. máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, neked mi számít jópasinak. Mert ha az ilyen tipikus kisportolt, izmos arcok, akkor igen, több esélyed lesz őket "kifogni", mert lehet elkezdeni azt, hogy jaj, a személyiség fontos, meg aki szeret, az nem fogja a külsődet nézni... de azért mégiscsak a külső az, ami megfog, és ha tetszik, ha nem, a mostani ideál és átlag ízlés szerint a vékonyabb test szebb... ráadásul azért az ember igyekszik magához hasonlót keresni (ha nem jobbat), és egy sportos férfi előbb fog választani egy sportos nőt, mint egy ducit az esetek nagyobb részében. Persze ettől függetlenül nemcsak ezen múlik, hanem igényességen, személyiségen, kisugárzáson, kommunikációs készségeken is.
2021. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


35 kg-os fogyáson vagyok túl, még 10 kg van rajtam és kijelenthetem, hogy míg régebben a tohonya, suttyó, igénytelen csávóknak jöttem be (gondolom hasonlót sugarozhattam magamból), most már átlagos, néha átlag feletti pasiknak is bejövök. Persze nagyban hozzájárulhatott a dologhoz az is, hogy megtanultam öltözködni, és lett önbizalmam is. Azért csodát nem kell várni a dologtól, mert fontosabb, hogy milyen az összkép.

26N

2021. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
#28, már csak a modorodon kell igazítani, és kész is vagy.
2021. jún. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
#29 mégis mi a bajod a 28assal???? Magadra ismertél suttyó, tohonya jelzőben?
2021. jún. 7. 07:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!