Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyivel több "jópasit"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel több "jópasit" vonzanék be, ha lefogynék?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rettenetesen dagadt, de inkább telt alkat vagyok, mint normál. Nem panaszkodom, mindig van matchem, randik minden héten, de mindig azon gondolkodom, hogy ha lefogynék jobb és több pasit vonzanék-e be? Mit gondoltok?
2021. máj. 14. 08:50
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
#8: nem akarok vitatkozni, de az, hogy valaki túlsúlyos nem minden esetben egyenes következménye a mozgásszegény és lusta életmódnak. Én pl hetente háromszor gyaloglok 1,5 órát és legalább egyszer calleneticsezem, napi 1400-1600 Kcalt eszem, mégsem fogyok... de mindegy, nem akarok most offolni, csak gondoltam megemlítem:)
2021. máj. 14. 09:09
 12/33 anonim ***** válasza:
81%
Minek akarsz "több jópasit" bevonzani ha kapcsolatot akarsz? Ahhoz egy is elég nem?
2021. máj. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem sok mozgás, persze h nem fogysz. Heti 5 sulyzós edzés vagy saját súlyos na az már látványosabb lenne. Eleve ha csak megcsinálsz napi 50 felülést meg 20 fekvőtámaszt.
2021. máj. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Ujj, a callanetics nekem anno nagyon bejött. Mondjuk heti egy az halottnak a csók. Én heti minimum 5* végigcsináltam az egy órás programot. Emellett sokat sétáltam úgy alapjáraton, és péksüti helyett répát kezdtem rágcsálni. De tudatosan nem fogyóztam. Lényeg a lényeg, nekem bejött, néhány hónap alatt láttam magamon a változást, és tetszett amit láttam.


Nekem az a tapasztalatom, hogy heti 3 óra intenzív mozgás az csak szintén tart, heti 5 órától kezdődik a tényleges hatás. Ha állandó izomlázad van, az jó jel. Nekem egyébként a kalóriák számolása nem jött be, inkább azt tartom fontosnak, hogy az üres kalóriákat (péksüti, gumicukor, csipsz) ki kell iktatni. Repából meg borsóból nehéz annyit enni, hogy hízzon az ember :)

2021. máj. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
12. A nagy számok törvénye. Jó lenne összejönni az első nekem tetsző emberrel, akiről kiderülne még normális is, de ez általában nem így megy. Sajnos ismerkedni kell, sajnos nem tetszhetünk mindenkinek. Ha elmész randizni 20 emberrel mondjuk másfél év alatt, abból lehet 8-cal lesz csók, 3-mal szex és végül 1 lesz aki párkapcsolatra is jó lesz. De ahhoz hogy randira menjen az ember neki tetsző emberekkel, ahhoz először jól kell kinéznie legtöbbször. Vagyis a saját esélyeit növelné a kérdező. Valamint nem él álomvilágban azzal kapcsolatban, hogy az első emberrel biztos kapcsolatba kerül, akivel ismerkedni kezd.
2021. máj. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
72%

biztos tobbet vonzanal be, de a nagy szamok torvenyei alapjan abban tobb lenne a gyoker is, meg az, aki csak dugni akar. igy is hetenete randizol, azt irod, akkor heti 2-3 randid lenne vagy mi? azt normalis ember nem birja. feltetelezem, nem azert nem lesz ezekbol a randikbol semmi tobb, mert van rajtad x kilo plusz.


vegezetul pedig ne a pasizas miatt akarj lefogyni, hanem magad miatt. sokkal motivaltabb leszel.

2021. máj. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
75%

16. "biztos tobbet vonzanal be, de a nagy szamok torvenyei alapjan abban tobb lenne a gyoker is, meg az, aki csak dugni akar. igy is hetenete randizol, azt irod, akkor heti 2-3 randid lenne vagy mi?"


Nem, ez nem így működik. Ugyanannyi randija lenne a kérdezőnek, mint eddig, csak a férfiak között tudna jobban válogatni és számára vonzóbbakkal megejteni a randikat.

2021. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
74%
Abból kiindulva, hogy a túlsúlyos nők általában milyen előnyös képeket készítenek magukról társkereső applikációkhoz, nem sok különbség lenne fogyás után a match-ek számában, minőségében. Viszont gyakoribb lenne a második randi.
2021. máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
67%

#8-as

lehet, hogy nem sok mozgás a heti 3x másfél óra séta, + amit a kérdező csinál. De tegyük hozzá, hogy sok vékony lány semmit, azaz semmit nem mozog, mégis alkatilag vékony. Most akkor az életmód számít, vagy a kinézet? Nem gond, ha valakinek nem jön be a husi, de nem kell álszentnek lenni. Én heti 3-4x edzek (cross,trx) + hétvégente túrázok/biciklizek. Abszolút nem vagyok lusta, sőt, igénylem a mozgást és a szabadtéri programokat. Viszont így is 80 kiló körül mozgod a 172 centimmel. Ilyenkor akkor mi a helyzet? :D

2021. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar számodra a "jó pasi"?
2021. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!