Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyivel néz ki jobban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel néz ki jobban egy férfi ha profi fotóssal csináltat képet magáról?

Figyelt kérdés

Bevallom sosem voltam szelfizős típus és a közösségi oldalakon is elég régi képem van fent.


Arra gondoltam, hogy frissíteném a képet és profi stúdió képeket akarok. Mit gondoltok? Mennyit számít ez mint egy szelfi?


2019. febr. 17. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem fog semmit segíteni a 'randizási' lehetőségeiden.
2019. febr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%

Nem a kép minősége, a tartalma a lényeg!


Kockahas, kocsi, menő helyek, Rolex,...

2019. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%

Sokat segít. Minél drágább a fotós, annál jobb.

Amióta megcsináltattam a profi portfóliómat, azóta 3 modell csajt dugok felváltva. Jönne egy negyedik meg ötödik is, de már nincs rájuk időm.

2019. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Rengeteget, persze nem árt ténylegesen is fejleszteni magad előtte (edzés, frizura, egészséges barnaság, igényes arcszőrzet stb.)


Stúdióban viszont ne csináltass beállított pózolós fotókat társkereső oldalra, mert nagyon erőltetett. Szerezz egy profi fotós ismerőst és menjetek ki a szabadba lőni pár spontán(nak tűnő) képet.

2019. febr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Többre mész ha egy pua tanfolyamra fizeted be azt a pénzt.


Van egy férfi ismerősöm aki abszolút nem egy adonisz, de ért a nők nyelvén, nagy dumás, szal minden hétvégén más nője van...

Nem a külső számít.

2019. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Engem taszitana. Mondjuk en amugy sem szeretem a mu dolgokat es a beallitott profi keoek mesterkeltek hacsak nem.modell vagy. Sokkal nyerobb ha megkersz egy baratot aki termeszetes kornyezetedben keszit par rad jellemzo fotot.
2019. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Engem is kifejezetten taszítanak ezek a képek. Van vagy 3 ilyen portfólió szerű stúdió fotósorozatom, hát olyan csúnya én még életemben nem voltam képen.. :D Pedig mindhármat másik fotós csinálta. Nem is nagyon találkoztam még olyannal, aki jól nézett volna ki ezeken a beállított képeken. Én minden évszakban egyszer ki szoktam menni pár ismerőssel fotózkodni, esküszöm százszor jobb képeket lövünk egymásról. Nem tetszenek a stúdió képek, mindenki szörnyen néz ki rajtuk.
2019. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha élőben nem nézel ki olyan jól, mint a profi képeken, akkor csak bohócot csinálsz magdból.
2019. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Nem tetszenek a stúdió képek, mindenki szörnyen néz ki "


A profi fotós nem azt jelenti, hogy egy üres stúdióban kell vigyorognod szemből a kamerába. AKinek ilyent csináltak, az nem jó fotóhoz ment.

2019. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Diavolino44 ***** válasza:

Ment egy pacsi a pua tanfolyamért ;)


Kérdésre válaszolva. Ha teszem fel, kinézel egy 1-10 skálán olyan 6nak akkor egy profi fotón leszel 7-es.

Abban egyetértek az egyik valaszoloval, hogy nem a profi fotó számít, hanem ami rajta van. Nem, nem pénzre gondolok. Ha felberessz egy profi fotóst akkor lesz egy jó profil képed. Ennyi. A többi kép a személyiségedet kell tükröznie. Kb 10 évvel ezelőtt működött volna. Műtermi képekkel értéket demonstrálni. Viszont mára a telefonok kamerái annyira jók, hogy jó minőségű képeket lehet velük s nem fog annyit dobni egy műtermi vagy külsős profi fotó.

Ami szerintem jó ötlet, az felkeresni amatőr fotós fórumokat. S ott találni akit szívesen gyakorolna veled, mert nincs modellje, de technikája viszont van. Mondd hogy vállakozáshoz kellene rólad pár fotó, de sajna nincs pénzed erre mert minden fillért abba oltelt bele.

2019. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!