Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyivel több "jópasit"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel több "jópasit" vonzanék be, ha lefogynék?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rettenetesen dagadt, de inkább telt alkat vagyok, mint normál. Nem panaszkodom, mindig van matchem, randik minden héten, de mindig azon gondolkodom, hogy ha lefogynék jobb és több pasit vonzanék-e be? Mit gondoltok?
2021. máj. 14. 08:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
Hát, saját tapasztalat alapján nem lenne több, max ha szexre kellesz
2021. máj. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen, de nagyon fontos a személyiség is,és más egyéb tényezők.
2021. máj. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%

Lefogytam 20 kilót. Nem jobb vagy több pasit vonzok. Inkább úgy mondanám, hogy most mások találnak vonzónak.

Azzal nem tudok mit kezdeni, hogy többen akarnak megdugni vagy füttyögnek.

2021. máj. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
kimaradt: párkapcsolatra és nem csak szexre.
2021. máj. 14. 08:55
 5/33 anonim ***** válasza:
38%
legalább 50%-al többet ha jobb az alakod.
2021. máj. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
82%
Ezen már én is gondolkodtam. Olyan 10 kilótól akarok megszabadulni. Kíváncsi lennék, úgy vonzanám-e a tipik "jó" pasikat. De ez csak kíváncsiság, mert amúgy sem ők az eseteim. :D
2021. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%
Én is lefogytam. Igaz, én csak kicsit voltam kövér. A társkeresési esélyeimen minimálisat javított. Megdugni jóval többen akarnak, de ezzel nem sokra megyek.
2021. máj. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%

Én csak komoly kapcsolatot akartam mindig is, de sportos férfiként nem kezdenék elhízott nővel. Nem feltétlenül a szexről szól a probléma (tény, a vonzalomra sem hat jól az elhízás), hanem az életmódbeli különbségekről.

Pl. Nem kezdenék olyannal, aki nem szeret mozogni, mert rögtön kiesik egy fontos időtöltés, amit együtt csinálhatnánk.


Szóval a fogyással, ha tênyleges életmódváltás van mögötte, vonzóvá válhatsz olyan férfiak számára, akiknek ez fontos. Persze több lesz a kéretlen udvarló is, de ez is benne van. Szelektálnod kell majd.

2021. máj. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
#7: ettől félek én is. Egyáltalán nem hiányozna, hogy még többen akarjanak csak szexet. :S
2021. máj. 14. 09:06
 10/33 anonim ***** válasza:
83%
Én férfiként soványból gyúrtam ki magam izmossá. 194 centihez voltam régen 76 kg, most vagyok 95 jelenleg. Ehhez olyan 1,5-2 év edzőtermezés kellett. A változás hasonló volt, mintha te nőként lefogynál. (Férfiban a legvonzóbb a legtöbbeknek az izmos, nőben a legvonzóbb a legtöbbeknek a vékony.) Előtte sem voltam egy szűz lúzer ne értsétek félre. De csinosabb csajoknak kezdtem tetszeni konkrétan. Vagy pl azt vettem észre a vékonyabb csajok, akik nekem is inkább tetszettek mindig, közülük is ahogy a kérdező fogalmazott többnek+jobbaknak kezdtem tetszeni. Szóval abszolút ad hozzá a dolgokhoz a testalkat változtatás. Csak ne kezdjen senki szélsőségekben gondolkozni, hogy kizárólag ez számít, mert nem. De ez is tud hozzáadni.
2021. máj. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!