Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
van egy lány nagyon joba vagyúnk.de csak baráti szinten és nagyon tetszik nekem.amúgy szerintem én is tetszek neki sajna csak ritkán látjuk egymást.
2010. aug. 23. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Paprikás krumplit. Esetleg lecsót.
2010. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

13.58

:D

2010. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na vajon mit...
2010. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13:58 fel akarsz kerülni fuckyeahra? vmi? :D am jó volt
2010. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
szerintem verd ki a képére xd
2010. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

mondd el nki mit érzel, vagy előtte csak figyeld hogyan viselkedik a társaságodban. Árulkodó jelek: örül, ha meglát, meghall, ha veled van gyorsan telik az idő (mondjuk ránéz az órára és meglepődik...) Ha beszéltek, akkor azt mondja, hogy hiányzol neki, szomorú, mert rég találkoztatok. Teljesen természetes a közeledben. Ezek inkább csak együüt érvényesülnek, és nem törvényszerűen igaz mindenkire:)

Találkozzatok többször, és te hívd el! Aztán egyszer, mikor őgy érzed, jöhet a vallomás:)

2010. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első (13:58) hát azon besírtam. Behasadok xD nemigaz milyen emberek vannak jajj de lol.
2010. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:00:


Őszintén lesz@rom a fuckyeah-t. Csak kicsit már elegem van a hülye kérdésekből. Érdekes, a többi témában zömmel egzakt kérdések és jó eséllyel egzakt válaszok vannak, itt pedig a legtöbben olyat kérdeznek amire nem lehet konkrét választ adni. Ergo halál feleslegesen teszik fel őket.

2010. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én röhögni járok ide úgyhogy engem nem zavar :D
2010. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!