Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most kikezdés volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most kikezdés volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok 19 éves vagyok és múlt7en egy szállodában nyaraltam ahol összeismerkedtem egy külföldi lánnyal, aki beszélt magyarul és felhívott a szobájába 25 perc ismeretség után. Gondoltam sínen vagyok, de ott volt a barátnője is szerencsére a csaj egy szót sem tudott magyarul mindenesetre zavaró volt, hogy ott ült. Aztán mondtam a lánynak hogy megyek fel a szobámba + rágyújtok, de nagy lelkesen velem tartott pedig nem dohányzik. A beszélgetés alatt végig hozzámért hol a vállamhoz, hol a kezemhez aztán kitalálta, hogy mutassam meg a szobámat(természetesen itt már kettesben voltunk a barátnője lent maradt és a lány a mobilját is lent hagyta.) Aztán bement a fürdőszobába és illegette-billegete magát a tükör előtt közben engem nézett a tükörben, mert én a háta mögött álltam, megfordult és mélyen egymás szemébe néztünk, de én állat nem tettem semmit( zavaró volt a barátnője a szobában:D) ekkor elkérte tőlem a mobilom számát, hogy majd beszélünk és ennyi a történet. Szóval vélemény? Elcsesztem mi? Akciózni kellet volna a szobámban igaz? Ja..a csaj 22 éves szőke, kék szemű és fullos csaj volt...most biztos kreténnek gondol igaz?

Gondoltam megkérdem tőletek, mert szerintem ezen a történeten a haverok egy hétig röhögnének. Ez meg anonym:DDD


2010. aug. 21. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja.
2010. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kár, hogy kihagytad. Nagy kár. Ez már lúzerség. Komolyan.
2010. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
még franciázni is lehetett volna, szerintem 2x is elb@sztad xD
2010. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem volt pénzük, szerezni akartak


2 agressziv külföldi lánnyal egy szállodában én óvatosan kezdenék.

2010. aug. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én lány vagyok, de szerintem is elbasztad! :D
2010. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

retkesmód elb@sztad édes barátom:D:D több ilyen életedbe nem lesz hacsak nem k urvákkal, de azok is csak a pénzedért fognak szeretni ami nem ugyan az:D

gratulálok idiót@(Y):DD:D

2010. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!