Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális vagy gáz, ha a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagy gáz, ha a saját korosztályomat fiatalnak találom magamhoz?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy tinderen szinte csak 10-12-14

évvel idősebbeket húzok jobbra, de volt már 17 évvel idősebb is. Az én korosztályomat egyszerűen "kölyökképűnek" érzem, mintha nem illenének hozzám kinézetben és gondolkodásban sem.

Az ilyen mértékű korkülönbség normális vagy már sok?

21L


2021. ápr. 8. 01:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Én is kisfiúnak érzem a saját korosztályomat, mindig is így volt. A férjem 11 évvel idősebb, ez így tökéletes.
2021. ápr. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Kinek mi. Nekem nem kéne hozzám képest vén fószer. Nekem az a 10-12 év már sok.
2021. ápr. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes, hogy kortársaid kölyökképűnek látod, hiszen sok embernél meg se tudom állapítani hány éves, majd pislogok, hogy valójában sokkal fiatalabb vagy idősebb. 21 éves vagy, gondolom még tanulsz, alacsony a jövedelmed, keveset tapasztaltál így ha összeköltöztök pénzügyileg és érzelmileg is kiszolgáltatott leszel. Egy 35 éves férfi pedig vagy mostanában akar gyereket, vagy sosem. Esetedben így az is kérdés, hogy akarsz a következő 1-2 évben családot egy gyors kapcsolatba, vagy nem akarsz soha. Csak akkor vágj bele, Jankó emberismerő vagy, másképp hatalmasat koppanhatsu
2021. ápr. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Az ennyivel idősebb férfiakhoz képest gyerek vagy (meg amúgy is az vagy még). Ne csodálkozz, ha csak szexre kellesz nekik.
2021. ápr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Nem sikerült kinőni a tinikort:)


Azok a kölyökképű srácok pont annyira gyereknek látszanak, és annyira azok is, mint te másoknak(annak a vén fószernek is, aki azt hazudja, hogy érettebb vagy a korodnál). Nem vagy.


Dumálj velük, találkozzatok élőben, ne apukàt keress!

2021. ápr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem gáznak nem gáz. Nekem is "öreg" lenne már egy pasi. Persze, ha minden klappol és a pasi 10 évvel idősebb, nem szakítom meg az ismerkedést a kora miatt. De ha tindereznék nem is állítanám ilyen szélesre a kort.

Felnőtt vagy, majd meglátod hogy működnek a dolgok ekkora korkülönbséggel. Vannak pozitív példák is, hogy lány nagyon fiatal anyuka akart lenni, a pasi meg csak negyven felé és így pont összeillettek.

2021. ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

Ti egyébként láttatok már 10 évvel idősebb embert közelről? 😄 Sem a férjemmel, sem a barátaival, sem az ilyen korú kollégáimmal nem éreztem úgy soha, hogy nem egy korosztály lennénk, teljesen hasonló érdeklődéssel, kultúrával rendelkezünk, ugyanazok a dolgok foglalkoztatnak, ugyanazok fontosak. Egy 20 éves nő meg egy 30 éves férfi között nincs egetverő különbség, ha azonos a jövőkép és közösek a célok, akkor tökéletes párosítás.

1. voltam

2021. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Képzeld láttunk, sőt, 30 éves nőként mondhatom, hogy hatalmas a generációs szakadék, sokszor külsőre is a 20-30 évesek között, és a 40-30 évesek között is. 17 év pedig már egetrengetően sok. Nem elsőre jön ez ki, a 70 évessel is lehet röhögcsélni, világlátás, tapasztalás, hozzáállás. Munkahelyen is meghallgatod más korosztály bajait, segíted, kedves vagy, támogatod, de aki lelki közösséget érez egy 10-20 évvel fiatalabbal, annál valami nagyon nem oké. Elképzelheted valamilyennek külső alapján(tinder), felületesen lehet kellemes ember, dugni is bárkivel lehet, de komoly kapcsolatra, lelki társként tekinteni egy 10+ évvel fiatalabbra.. valami nem működik rendben az idősebb félnél.
2021. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Ha neked (eddig) 24 év jó házasság azt jelenti, hogy “elsőre”, akkor nem a fiatalabb társat választó férfiakkal van a baj... 🤣
2021. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%

Mindig lehet mondani kiveteleket.

De altalanossagban mondjuk en 34 evesen mihez kezdek egy 17 evessel? Segitek neki a matekhaziban? :D


Ha 38 lennek, akkor mit kezdenek a 21 eves kerdezovel a dugason kivul? Teljesen mas elethelyzet, teljesen mas igenyek, a 21 eves elott most nyilik a vilag, 38 evesen meg pont letelepedni akarna mar vegre az ember, foleg, ha addig nem sikerult. Egy 21 eves kislany egy ilyen kapcsolatba maximum a testet es a naivitasat, konnyen manipulalhatosagat tudja belerakni, mert se egzisztenciaja, se elettapasztalata, nagy valoszinuseggel sok celja sincs meg egyelore az eleteben, majd lesz valahogy alapon el. Ami nem baj, csak a masik oldalrol, 38 evesen ez mar egeszen keves, sot baromira idegesito.

2021. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!