Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tetszem a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem a saját korosztályomnak?

Figyelt kérdés

20 éves fiatal lány vagyok, és csak idős udvarlóim vannak... 45 felettiekből már válogathatok, azok valamiért tapadnak rám, simán megszólítanak az utcán, ismeretségi körből rám hajtanak, állásinterjún elhívnak randira, stb...

De a fiatalabbak, 20-30 évesek felém sem néznek. Miért lehet ez? Más is van hasonló korban hasonló helyzetben?


2015. júl. 27. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak őket veszed észre. De ilyesmiből nem lesz egészséges boldog kapcsolatod. Keresgélj a korosztályodban! 29N
2015. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
biztosan duci vagy nagy mellekkel, akikkel a fiatalabbak nem szivesen mutatkoznanak, az idosebbeket meg nem erdeklik ezek a dolgok
2015. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha így lenne, akkor nem tettem volna fel a kérdést, mert számomra is egyértelmű lenne a válasz.

Egyáltalán nem az időseket veszem észre, nincs apakomplexusom.


Sportolok, nem vagyok elhízva, normálisan izmolt női alakom van, normális mellmérettel.

2015. júl. 27. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:
21 éves férfi vagyok, és hajlandó vagyok veled ismerkedni. Ha elfogadod az ajánlatot, akkor megoldottuk a problémádat. Ha nem fogadod el, máris megvan a válasz a kérdésedre.
2015. júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amennyiben a veled való ismerkedés nem meríti ki a 'miracle of the telecommunication' fogalmát, állok elébe.
2015. júl. 27. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz mindenkinek az esete, talán a 45 felettiek úgy vannak vele, hogy nekik már ez is megteszi.
2015. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendben, írtam neked.
2015. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!