Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit csináljak, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak, ha nem jövök be a saját korosztályomnak, ellenben a tini lányoknak meg nagyon is?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és legutóbb is egy 20 éves lánynak írtam face-en, mert szeretnék megismerkedni vele. Erre a beszélgetés csak arról szólt, hogy én kérdezgettem, de ő látszott, hogy nem érdeklődik irántam viszont, ha én nem írok ő sem ír, hát én már nem első ilyen lánnyal találkoztam, aki korombeli és totál elegem lett belőlük.


Közben meg viszont egy rakás 14-17 év körüli tini lány bökdös meg jelöl be és ír rám magától. A legutóbbi lány még általános 8-dikba jár! tiszta gáz, hogy csak azilyen kislányoknak kellek, gondolhatjátok hogy érzem magam, hogy az igazi nők észresem vesznek, csak megalázkodom előttük az ilyen kislányok meg maguktól tapadnak, nyomulnak rám. Persze vannak csúny, kövérek is szép számmal,azok minden korosztályból próbálkoznak ez tény, de persze nekem sem jönnek be az ilyen lányok, akárcsak a legtöbb egészséges ízlésű felnőtt férfinek.


Nos, szerintetek hagyjam a fenébe a saját korosztályomat és adjak esélyt ilyen 14-17 év körüli kislányoknak vagy inkább hagyjam őket és ne is írjak vissza nekik?

Meg az a baj, hogy sok az előítéletes ember, akik tuti lepedofiloznának és hát én is tartok attól, hogy a lányok szülei nem néznék jó szemmel, ha a kislányukkal járnék.


2012. jún. 18. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Az előitéletekkel ne foglalkozz 16-17 éves csajokból még simán válogathatsz. De korodbeliekkel pl kávézokban interneten ismerkedhetnél akár suliban vagy munkahelyen kezdeményezz te ne várd hogy egy nő fog oda menni hozzád és rád tapadni mint egy tini kiscsaj..
2012. jún. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ma 23:33


Írtam is, hogy én kezdeményeztem korombeli lányoknál, de olyan közömbösek voltak az irányomba, hogy én egy idő után ezt visszautasításként éltem meg és lekoptam még mielőtt feljelente zaklatásért, mert manapság ilyenről is hallottam már.


Ellenben az annyira megtetszett őszintén szólva, hogy ezek a tini lányok mernek kezdményezni és tényleg engem akarnak így nem értelmetlen az egymásra szánt idő és energia sem.

2012. jún. 18. 23:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy próbálkoznak. :D
2012. jún. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 20éves lány vagyok. Igazság szerint,nekem sem kellenél. Úgy gondolom,hogy egy férfi és nő között lennie kell bizonyos korkülönbségnek. Esetemben ez minimum 5 maximum olyan 12év. Szóval én egy 25évestől fiatalabbal szóba sem állok. Amikor 16voltam,nekem csak 20feletti pasi kellett. Úgy gondolom,hogy egy Veled egyidős srác egy 16-17 max 18éves lánynak tudja megadni azt,amire vágyik. Az idősebbeknek,tehát a Veled egykorúaknak meg a 25-27 év körüliek tudják azt megadni,amit akarnak. Nyugodtan adj esélyt a fiatal lányoknak,mert működhet a dolog. Mondjuk 16évtől fiatalabbival ne kezdj,mert az büntetendő. Remélem,hogy nem fogtok lepontozni,de én ezt tapasztalom. Sok sikert és kitartás.
2012. jún. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bumbi02 ***** válasza:

És ezt valaha meg is tudja indokolni normálisan egy csaj is, hogy miért kell korkülönbségnek lenni? Csak azért elutasítani valakit mert veled egykorú, hülyeség. Ha úgy ítéled meg hogy éretlen, az már más dolog, de ne a születési évéből tedd azt, mert az az éretlenség, hogy te kijelented hogy 25 alatt senki se jöhet szóba.

(amúgy 16 alatt nem büntetnek, 14 alatt büntetnek..)

2012. jún. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért mert az az "közhely", hogy a férfiak később érnek, mint a nők. Ezért akarnak a nők mindig idősebb pasit, mert a 5-10 évvel idősebb a vele egykorú érettségben. Az én unokabátyámnak is 20 éves barátnője van, pedig már 31 éves. Szóval várj 30 éves korodig a 20as lányokra. Addig meg be kell érd a tinicsajokkal. Fogd fel úgy, hogy szerzel addig is tapasztalatot. :)
2012. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bumbi02 ***** válasza:

Aki eszerint a felfogás szerint keres magának pasit, miszerint ő 20 évesen legalább annyira érett mint egy 30 éves, az még éretlen szerintem. Legalábbis eléggé hülye gondolatmenet, hiszen ha esélyt se adsz a másiknak hogy megismerd, akkor honnan tudod h milyen érett?


+ A velem egykorú lányok 80%-a letagadhatna pár évet érettség ügyében, ergo nem lehet általánosítani hogy a lányok előbb érnének mint a fiúk.. Lehet hogy ez régen igaz volt (kb 6-8 éve hallgatom ezt az állítást), de ma már szerintem közel se... Vannak egyének akik korábban érnek, vannak akik később, de nemekre nem lehet lebontani, hogy ki ér előbb...

2012. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!