Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretem a 14-16 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a 14-16 év körüli lányokat megnézni és ők is megnéznek engem, szemeznek velem, pedig én már felnőtt vagyok. Miért lehet az, hogy jobban bejövök egy tini lánynak, mint egy velem egykorú felnőtt nőnek?

Figyelt kérdés
Ma is feltűnően szemezett velem egy tini lány buszon például. A száját is nyaldosta.

2012. jún. 18. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
sármos vagy
2012. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nos hát vagy tényleg ahogy feljebb is írták nagyon jól nézhetsz ki XY éves korodra. vagy csak beképzeled ezeket magadnak.
2012. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:DDD


Szerintem inkább úgy nézek ki felnőttként, mint egy középiskolás. De például volt olyan is, hogy buszon előttem ült nem sokkal két tini lány és ahogy én beszélgettem haverommal, haverom mondja, hogy nézd az a lány téged néz. Odanéztem és tényleg hátrafordult a lány és engem nézett, közben rámmosolygott. Aztán hallottam, hogy duruzsolnak valaamit és nevetgélnek kicsit, de annyit sikerült kihallanom, hogy aranyos srác. Na, de ez csak pár sztori, vannak ennél durvábbak is és más helyszíneken. Pedig sosem tartottam magam jó hapsinak.

2012. jún. 18. 16:51
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Tini koromban nekem is a nálam jóval idősebb férfiak tetszettek, később fordul a kocka. :-)))
2012. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
szerintem csak azon gondolkoznak, hogy minek bámul ez a pedofil
2012. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem csak szivatnak, mert tudják, hogy nem teszel / tehetsz semmit, bár a legtöbb baromi szexéhes, simán megy náluk a "seggből szájba" :D
2012. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is csináltam ilyet még huszonévesen, de egyből begyulladnak, vagy leráznak, ha odalépsz, és megszólítod őket.


Aztán olyan is volt akivel megvolt még aznap este :D

Két hétig volt minden aztán egymásra untunk.

2012. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25 éves férfi vagyok,átlagos kinézetű,önbizalomhiányos,olyan fajta aki meghúzza magát és csöndes,valamint körülbelül annyinak nézek ki mint valójában vagyok,mégis amikor 1 hónapig lejártam Ceglédre(50km) akkor bizony láttam a saját szemeimmel hogy megnéztek a 14-17 éves lányok is,valószínű az idősebek hamar feladták az érdeklődést mert látták rajtam hogy nem vagyok ismerkedésre felkészülve ezért kevesebbszer láttam hogy néznének a korombeliek.A te eseted is ilyen lehet nem?Csak többnek tűnik,de csak azért mert a kor előrehaladtával gyűlnek az elvárások és csökken az az idő amíg kivárnak.
2012. jún. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Először is nem vagyok pedofil. Másodszor meg igazából pontosabban kellett volna fogalmaznom, mert a megnézés alatt nem azt értem, hogy bámulom aláynokat, csak fogékony vagyok azok tekintetére, akik szemezni akarnak velem. Nem igazán merek idegenek megnézni, de ha már valaki szemez velem azzal felveszem a szemkontaktust valamiért.
2012. jún. 18. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!