Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megsérült a lelkem, vagy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsérült a lelkem, vagy mi a baj? Nagyon zavar a dolog.

Figyelt kérdés

Nos, a probléma annyi, hogy nem tudok szeretni....

Legalábbis ezt vettem észre magamon.

Volt egy kapcsolatom. Nagyon szerettem Őt, de elhagyott. Ezekután próbálkoztam randizással, de az lett a vége, hogy senkibe sem szerettem bele. Kedveltem őket, de nem éreztem semmi pluszt, semmi szikrát, vagy a varázst, vagy hívjátok ahogy akarjátok.

Tegnap felcsillant bennem a remény, mert egy sráccal hihetetlenül jót beszélgettem és nagyon jól éreztem magam vele, ma viszont már nem lelkesedem úgy mint tegnap, nem érzem ugyanazt? Ezt mitől van?


2010. aug. 20. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Nem lehetsz túl öreg.

Ilyen hamar ritkán szoktak kiégni az emberek.

Mennyi ideig tartott a kapcsolatod, amikor szerelmes is voltál?

2010. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Csak idő kérdése, hogy újra találsz valakit, akibe beleszeretsz majd:) A lelked megsérült, valóban, de be fog gyógyulni a seb:) - semmi nem tart örökké.
2010. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

"Még mindig a legműveltebbek kiváltsága annak ismerete például, hogy az embernek idegrendszere van (nem pedig "lelke")"


Friedrich Nietzsche

2010. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az első szakításodtól "enyhe" érzelem zavarod lett :D és azóta tökre más lettél de valahogy vissza kéne szerezned ezt lehet ha megjön a megfelelő srác az életedben ahogy a nők mondják "szőke herceg" akkor lehet hogy vissza zökkensz de hogyha erősen koncentrálsz hogy még van remény hogy még tudsz szeretni akkor is lehet hogy vissza kerülsz a régi állapotodba de ez mind csak lehet szal pontosan nem lehet tudni mi a bajod sajnálom :/
2010. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A harmadik kommentelő mehet a francba :)

18 éves vagyok.

A srác akivel először összejöttem 20 éves volt. Egy hónapig voltunk együtt, de ő volt a legelső, és nagyon megszerettem.

Bevallom, hogy sokáig nem tudtam elengedni a reményt, hogy majd felhív és újrakezdjük, de ezen már túltettem magam. Azóta összejött mással, és úgyérzem már nem érzem iránta ugyanazt, mint mikor együtt voltunk. Nem utálom, de nem is szeretem. Valamiféle közöny... mindössze ennyi, de mikor nem figyelek magamra azon kapom magam h rá gondolok néha néha. Egyre ritkábban, hála Istennek :D


Folyamatosan ismerkedem. Annak ellenére, hogy lány vagyok, merek kezdeményezni. Élőben is és interneten is. Néha nagyritkán megtetszik valaki, de nem tart sokáig a bizsergés. És ez az ami zavar. Lehet, hogy ennek ellenére közelebb kellene kerülnöm valakihez és akkor sikerülne?

2010. aug. 20. 20:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagy valószínűséggel igen,a lelkeddel van baj.Nekem meg pont az ellentétje van.Anyumék 4éves koromban váltak el,akkora mély sebet okozott bennem h még mindig szoktak emiatt problémák lenni..még pedig az h én meg túl hamar megszeretem az embereket,mármint a lányokat akik tetszenek vagy valami:/

Am hol laksz?:$

2010. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csongrád megyében :D
2010. aug. 20. 21:13
 8/11 anonim ***** válasza:
hát kicsit messzi laksz:/De ha van kedved beszélgetni akkor nyugodtan írj egy privit;):D
2010. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Maaargit megjegyzése: Nietzche elmehet a p*csába:D
2010. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsóval egyetértek.
2010. aug. 20. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!