Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira valami jó tanács?😰

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira valami jó tanács?😰

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy nagyon nagyon régen randiztam és holnap találkozok egy fiúval. Eddig csak facen beszélgettünk találkozni most lesz alkalmunk először. Éshát természetesen kicsit izgulok. Valakinek esetleg valami jó tanácsa, tippje, hogy tökéletes legyen és biztosan legyen folytatás?🥺

20L



2021. ápr. 5. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Passzoljatok és akkor lesz folytatás.
2021. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nincs ilyen tuti biztos jó tanács. Ahány ember, annyiféle rigolya. Nem lehet előre alkalmazkodni és felkészülni.

Jönnek majd gondolom a szokásos begyakorlott tanácsok:

- add önmagad

- légy nyitott stb.

- légy érdeklődő

- légy csinos, ápolt


Volt már, hogy úgy éreztem tök jól toltam a randit, utána mégis le lettem koptatva, aminek okát máig nem tudom, biztos petrezselyem volt a fogamon, vagy nem tudom. Szóval erre készülni nem nagyon lehet. De nyugtasson a tudat, hogy ha nem jön össze, tapasztaltabb leszel és van még több milliárd pasi.

2021. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb tanács, amit adhatok, hogy add önmagad, mert így a valódi énedet ismeri meg és nem később hullik le a máz. Érezzétek jól magatokat!
2021. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
67%
Próbálj meg jól aludni ma este
2021. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Légy laza, ne feszülj rá, és bármennyire elcsépelt: add önnönmagad:)
2021. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy ő is biztosan ugyanígy izgul.
2021. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%
LOL
2021. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%

"Gondolj arra, hogy ő is biztosan ugyanígy izgul."


Inkább arra gondolj, hogy úgyis csak meg akar dugni....

Online ismerkedés mi másra menne ki?

2021. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!