Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen nehéz normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz normális lányokat találni?

Figyelt kérdés

Szeretnék megismerkedni egy kedves, aranyos lánnyal/lányokkal, de itt a környezetemben egyszerűen nincsenek ilyen lányok.

Bulizni ritkán járok, kevés a szabadidőm, de még sajnos anyagilag sem engedhetem meg magamnak, hogy minden hétvégén vagy minden második hétvégén elmenjek valamerre, a családomban csak én dolgozom, a szüleim nem.

Attól félek, hogy ha összejönnék egy lánnyal, aki szimpatikus lenne, nem tudnám megadni neki amire vágyna.

Félek, hogy amiatt nem jönne össze velem mert úgymond csóró vagyok.

Ha meg a lánynak szimpatikus lennék, a lány szülei meg tehetősebbek, akkor azok biztos nem néznék jó szemmel. :)


2010. aug. 20. 15:56
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
hogyhogy van net, ez csak egy ilyen 1500ft/hó 1 megás sz@r amit nem neveznék netnek. Nem vagyok annyira csóró,de odafigyelek, hogy mire költök és mennyit
2010. aug. 20. 17:22
 12/30 anonim ***** válasza:

Van Neked is nagy álmod, ugye? Keresni a tökéletest, az igazit.Sokan vannak így,hidd el.Hát buliban nehéz amúgy is kapcsolatot kialakítani..mármint hosszútávút.Nekem amik buliban voltak,azokból sosem lett semmi komoly,bár barátnőm meg buliban találkozott a mostani barátjával.Szóval ott is lehet sikerrel járni,bár sztem ez elég ritka.Ugyhogy emiatt ne aggódj.

Miért,mire vágyik egy lány?Elsősorban olyan dolgokra,amik nem kerülnek pénzbe..szeretet,gyöngédség,kedvesség,törődés.Ezek nem kerülnek pénzbe.Ha pedig amiatt nem jön össze veled egy lány,mert csóró vagy,akkor az a csajról állít ki szegénységi bizonyítványt..jobb is ha elmegy.:)

L.

2010. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

igazad van, na ugye hogy lehet normális válaszokat adni :)

várok majdcsak alakul valahogy, nem szabad feladni :)

2010. aug. 20. 17:31
 14/30 anonim ***** válasza:
Körülbelül velem is ez a helyzet. Viszont lány vagyok, és nem találok 'normális pasit'...
2010. aug. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

ha gondolod írj privibe

merrefele laksz? :)

2010. aug. 20. 17:52
 16/30 anonim ***** válasza:
pffff kiakadok. diszkóba normális lányok is járnak! magamból indulok ki. nem iszom le magam,nem cigizek, nem drogozok, elvileg csinos vagyok, jah és persze nem d*gott végig a fél város. szóval. ha ez neked nem normális lány-kategória, akkor mi? vagy esetleg az kell, hogy elit suliba is járjak? az is kipipálva. :D basszus, diszkóban is lehet ismerkedni, de lehet az utcán is. nem az a gáz hogy csóró vagy. (csak ha ez eléggé meg is látszik rajtad.) csak egy kis önbizalom kellenne hogy leeszólíts egy csajt.
2010. aug. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
pfff....én nem vagyok ribanc...
2010. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Tocsog az írásod az önbizalomhiánytól, persze hogy sehol egy csaj.
2010. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:

szia!

velem is ezvan :/

képet nem linkelsz?:D

2010. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

képet ide nem :)

ezen h kéne javítani:)

próbálkozok :)

2010. aug. 20. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!