Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen nehéz normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz normális lányokat találni?

Figyelt kérdés

Szeretnék megismerkedni egy kedves, aranyos lánnyal/lányokkal, de itt a környezetemben egyszerűen nincsenek ilyen lányok.

Bulizni ritkán járok, kevés a szabadidőm, de még sajnos anyagilag sem engedhetem meg magamnak, hogy minden hétvégén vagy minden második hétvégén elmenjek valamerre, a családomban csak én dolgozom, a szüleim nem.

Attól félek, hogy ha összejönnék egy lánnyal, aki szimpatikus lenne, nem tudnám megadni neki amire vágyna.

Félek, hogy amiatt nem jönne össze velem mert úgymond csóró vagyok.

Ha meg a lánynak szimpatikus lennék, a lány szülei meg tehetősebbek, akkor azok biztos nem néznék jó szemmel. :)


2010. aug. 20. 15:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%
csóró vagyok, de ADSL az van...
2010. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
mi van?
2010. aug. 20. 15:59
 3/30 anonim válasza:
Itt sincsenek az ínyemre való hölgyemények sajnos, pedig nagyon jó lenne már :/.. Nincs mese, keresni kell tovább, ismerkedni!
2010. aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is pont ez a problémám,hogy sehogy nem bukkanok egy normális fiúra...bár bulizni én sem járok,nem vonz ez az egész...

És hogy haszon is legyen a válaszomban:eltorzult az emberek értékrendje,így lehet,hogy emberileg igen értékes vagy,de nem lobogtatsz slusszkulcsot,nem villognak a ruházatodon márkajelek stb.Pedig ezek nem elsődlegesek...

2010. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
ha vannak is tuti hogy vagy 300km-re laknak tőlem :)
2010. aug. 20. 16:06
 6/30 A kérdező kommentje:

jól mondod, mondjuk diszkóba én se járok, ott tuti nem ismerkednék úgymond normális lányokkal. :)

ha gondolod majd írj privire, merrefele laksz?

2010. aug. 20. 16:08
 7/30 anonim ***** válasza:

a lányok 99% ribanc ebben a korban, többség az is marad.

ismerkedj sokat és mindenhol, hátha összejön...

2010. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%
Csak tudod a csajok azért lettek ribancok mert 1 fiú úgy megbántotta őket, h ezentúl nem szeretnek senkit, mert h úgyse veszik őket figyelembe. Én is úgy imádtam a pasim h életem adtam volna érte, mit kaptam? Aug 20án megkértem nézzük már meg a tüzijátékot. És? Inkább most gépezek otthon, mert veled unalmas lenni. Holott ő nem jön velem sehova! Hát ezért lesznek ribancok, és hasonlókért. Mert ha imádunk vkit, az úgyis visszaél vele. Rohadt rosszul esett :S
2010. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

igen

gondoltam, hogy mi tehetünk róla miért vagytok ribancok.

Egyértelmű...mármint egy nőnek...hisz akinek van esze az nem így látja.

2010. aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Ha olyan csóró vagy h h van neted??

Szerintem ha eleve így állsz neki, hogy egy lánynak sem fogsz kelleni, mert nem vagy full-milliomos, akkor sosem fogsz párt találni! A pénz nem minden, hidd el, sokszor az se jó, ha sok van belőle :S

18/L

2010. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!