Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti jól szoptok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti jól szoptok?

Figyelt kérdés
Véleményetek szerint jól csináljátok? milyen visszajelzést kaptok?abszolultként hetero 28 éves férfiként kérdezem!
2010. aug. 20. 11:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
kiváncsi vagyok hogy a nemvoltrámpanasz-ból mennyi az igaz :P egy lány se fogja azt mondani h nem szopok jól :P
2010. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
67%

de ügyes itt mindenki:D

én nem csinálom jól,nem próbáltam,nem is akarom.

2010. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
17%
Osztom az elöttem szóló véleményét. Szerintem a szopás a szex egy igen elfajzott változata. Ez is csak a nők megalázásáról szól...
2010. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDD

Téged sem nyal ki senki.. Remélem:)))

2010. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
86%

A szopás a nők megalázása?! pfff. Sztem meg az orális szex (oda-vissza) alternatív örömszerzés egymásnak, sokkal "finomabb" és másabb (sokszor kellemesebb) inger, mint maga a behatolás.


A megalázás az a szado-mazo lényege. ( még a "lepisilnek, leszarnak, rádhánynak szex közben" sem a megalázásról szól igazán).

2010. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Sztem nehéz rosszul csinálni, nehezebb helyzetben vannak a férfiak.


Sztem most verd ki nyugodtan, mert innen téged senki nem fog leszopni. :)

2010. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
ok de csak a te kedvedért csinálom amúg most nem lett volna hozzá kedvem, ha már ennyire erőlteted:)
2010. aug. 21. 12:44
 18/22 anonim ***** válasza:
Figy én tudom hogy amíg nem igazán ismertem a barátom testét, nem is tudtam jól szopni, de éreztem is valahogy, hogy úgy nem jól csinálom. Most már azt hiszem mondhatom, hogy jól szopok. Én nem szeretném bemutatni.
2010. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nők megalázása...Miért lenne az? A szoás úgy megalázás, ha a nőnek a fejét ráverik a farokra, ha mellette undorítóskodnak vele, ha egyébként nem tisztelik és nem elégítik ki fordítva. De az orális szex maga nem megalázó, hanem szép, nemes dolog, amit adhatsz és kaphatsz is.
2010. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 andimama ***** válasza:

én nem tartom megalázásnak, és kölcsönösen ami jó azt bevállaljuk. de téved aki az előző beírásom után azt írta, hogy van pasim. jelenleg szingli vagyok.

32/L

2010. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!