Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még esélyem nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem nála?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve nagyon tetszik egy lány, minden nap suliidőbe egy buszon ültünk, ő velem szembe ált. és úgy vettem észre hogy figyel, szemezünk.

Kb októberbe tavaly felvettem msnre, bejelöltem vipen is. Msnen csak egy két szót beszéltünk, szerintem azt se tudja ki vagyok. Már nagyon régóta nem láttam, mert motorral közlekedem azóta, és múltkor hazafele jövet megláttam a busz.megállóba és nézett is(szerintem)

Téltől megint buszozok majd, de nekem már most kéne,. nagyon szerelemes vagyok belé.

Mitcsináljak?én 17f ő 14L


2010. aug. 19. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne esélyed? Ha jól vettem ki a szavaidból, eddig nem történt köztetek semmi. Próbáld valahogy kifejezni, hogy tetszik neked, esetleg szólítsd meg... mert ha csak szemeztek messziről, abból nehezen lesz kapcsolat. Sok sikert! :)
2010. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

az a baj h nemnagyon merek lépni, mert elkezdek remegni stb:S


de csak nála van így:(

2010. aug. 19. 13:11
 3/7 anonim ***** válasza:

ezt valami csajozós oldalon olvastam:

képzeld el hogy a wc-n ül és éppen erőlködik hogy kinyomja azt a darab sz*rt. máris nem tűnik olyan elérhetetlennek, sokkal inkább hasonlít egy átlagemberre mint az álmaid netovábbjára:D

csak menj oda hozzá és mondd azt:

"Szia. Wazzzzuuuuuup?"

najó wazzup-ot hagyd ki:D de szólítsd meg beszélgess vele cserélje vele telefonszámot hívd el valahová stb

2010. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a csaj nem ilyen vékonyabb? barnás vörös haj?

szeplös?

2010. aug. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
vékony, barna haj, de nem hiszem hogy szelős:(
2010. aug. 19. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja hogy még azt se tudod hogy szeplős-e de te már szerelmes vagy belé.Aha.Értem.

"Szia.Elvesztettem a telószámom megadod a tiéd?" <- na ezt ne mond :D

2010. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azért már rég láttam sajna:( de nem volt szeplős
2010. aug. 20. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!