Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van közöttetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van közöttetek olyan, aki nehezen talál pasit/csajt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya egyáltalán..Sokan mondták már, hogy szép vagyok.Átlagos testalkat stb...És mégis.Aki nekem tetszik, annak én sosem kellek.De ez nálam is így van, hogy mindig olyanok jönnek oda hozzám, akik egyáltalán nem szimpatikusak.

Igaz én tipikusan abba a kategóriába tartozom, aki nem az a nagyon bulizós. Megyek, de nem olyan gyakran.

És az a baj, hogy aki tényleg tetszik, nem ilyen lányt keres....azt tapasztaltam eddig, hogy a legtöbb pasinak az jön be, ha ott riszálja maát a csaj, nagy mellekkel, vékony....stb...


2010. aug. 18. 13:11
1 2
 11/14 Jim Beam válasza:

Hogy a kérdésre válaszoljak: igen.

Bulikba sem járok, fura is lenne negyvenhez közel megjelennem valami dizsiben. Csak meló, meg haza.

Elváltam, mire kilábaltam belőle érzelmileg, elmúlt két év.

Lélekben lehetek bármilyen fiatalos, lövésem sincs, hogy kezdhetném újra valakivel. Húsz év randiszünet nagy idő.

De ne aggódj, Neked még rengeteg lehetőséged van.

A riszálós, nagy mellű kategória meg csak a pillanatnyi élvhajhászásról szól. Nem ebből születik a tartós kapcsolat.

Melleseleg, az a "béna vagyok, hogy legyen valakim" klub nem is olyan nagy hülyeség... Asszem belépnék.

2010. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem megy igazán. Állítólag túl komoly vagyok, mert van célom és nem a buli bulival, vagy esetleg a buli buli buli még egy kis bulival.
2010. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

hát énis így vagyok teljesen..

egyik bnőm egyfolytába színészkedik a fiúk előtt meg engedi hogy tapizzák és valahogy mindig sikerül neki minden pasit elérnie..

pedig még nagy mellei sincsenek..

nekem meg mindig annyit mondanak hogy szép vagyok,kedves,aranyos stb...

és még egyetlen pasim se volt :S

úgyhogy énse értem ezt..

14/L

2010. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ugyan így vagyok vele, de még van időm, majd csak 1x összejön.

16/f

2010. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!