Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azoknak, akiknek nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak, akiknek nehezen indult a kapcsolatuk, hogyan alakult?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy hónapokig tartott összejönni, csak a fiú akarta, gyakorlatilag a vak szerencsének volt köszönhető a dolog.

Konkrét eset: buli után a srác SMS-ezett a lánnyal, de sosem válaszolt. Majd a lánynak új telefonja lett, mindenkinek küldött egy kör SMS-t hogy új a száma, és a fiú visszairt, hogy "na, és a válaszom?"

Vagy másik: a lány szintén nem válaszolt, erre találkoznak később egy olyan helyen, ahol mindkettőjük még soha sem járt.

Tehát olyan esetekre gondolok, amikor a lány sz.rt az egészre, és csak egy véletlennek volt köszönhető, hogy elindult a kapcsolat. Van valakinek tapasztalata? Az ilyenek hogy alakulnak?


2011. aug. 31. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekben miért alakult volna ki kapcsolat? Ha a lány nem akarja, akkor még egy sms vagy személyes találkozás után sem fogja akarni.
2011. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyik kapcsolatom csak úgy lett... Igazából másfél évig voltunk együtt. Kisebb nagyobb nehézségek voltak, de végülis míg együtt voltunk, jól megvoltunk. Csak az én oldalamról hiányzott a szerelem.
2011. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BlackSword ***** válasza:
Az ilyen kapcsolatok sehová nem vezetnek... Valami vagy kell az embernek azonnal, vagy egyáltalán nem kell... Ez olyan, h én utálom a sóskafőzeléket... 2 óra múlva is ugyanúgy fogom utálni mint most... Szóval az egész teória üres frázis...
2011. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!