Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha akik tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha akik tetszenek azoknak én nem tetszem és fordítva?

Figyelt kérdés

Az a problémám h a korosztályomban (14/F) az összes jó csaj a félrefésült fiúkra bukik (nekem rövid "focista hajam van") v akik isznak dohányoznak(nem iszok nem dohányzok). Akiknek bejövök azok meg nem tetszenek nekem mert nem szépek és nagyon gyerekesek én pedig inkább az a korán érő tipus vok. Úgy érzem már sose lesz ojan csajom aki igazán teccik nekem.

Előre is kösz a segítséget :D


2010. márc. 18. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyet tehetsz, varsz, amig olyannak is tetszeni fogsz, aki neked is tetszik.
2010. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
várj még 1-2 évet addigra azok a gyerekesek kicsit megkomolyodnak és voálá ;)
2010. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is így van. csak lány vok. :S
2010. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"Az összes jó csaj a félrefésült fiúkra bukik." Jajj azért biztosan nem.Nézz körül jobban lehet hogy ott van a szemed előtt valaki,csak te nem veszed észre!És nem csak a külsőségeket kéne figyelned.Persze az is fontos,de ne csak arra koncentrálj.Lehet hogy túl nagyok az elvárásaid.
2010. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Hat, megalkudni nem erdemes,de komprumisszumot kotnod lehetne mondjuk nem tul szep,de ö is koranero tipus...stb.

Vagy marad a varakozas.

2010. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

énis ien vagyok:D csak nekem techno tarajom van:D(rövid/közepes haj)

:D

és 16 vagyok:D

2010. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!! 13:45nek pedig különösképpen észrevettem azt aki ott volt szemem előtt és alakulgat a dolog, kössz
2010. márc. 21. 09:38
 8/9 anonim ***** válasza:

az h várj 2évet a legidiótább tanács!!!

komolyan mondom:

a 2év: énis 14évesen vártam: és most mivan: most még rosszabbak: 14évesen a kortárnőim csak cigiztem meg berugtak meg összevissza rázták a serdülő melleiket: és most 2év után mivan?:

isznak cigiznek, meztelenül járkálnak+összevissza basznak meg szopnak mindenkit


szóval az h vársz nem segít: csak roszabb lesz

2010. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na örülök hogy segíthettem! ;) Sok sikert!
2010. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!