Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van közöttetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van közöttetek olyan, aki nehezen talál pasit/csajt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya egyáltalán..Sokan mondták már, hogy szép vagyok.Átlagos testalkat stb...És mégis.Aki nekem tetszik, annak én sosem kellek.De ez nálam is így van, hogy mindig olyanok jönnek oda hozzám, akik egyáltalán nem szimpatikusak.

Igaz én tipikusan abba a kategóriába tartozom, aki nem az a nagyon bulizós. Megyek, de nem olyan gyakran.

És az a baj, hogy aki tényleg tetszik, nem ilyen lányt keres....azt tapasztaltam eddig, hogy a legtöbb pasinak az jön be, ha ott riszálja maát a csaj, nagy mellekkel, vékony....stb...


2010. aug. 18. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is nehezen találok, ez sajnos nem olyan, hogy van egy jó képlet az ismerkedésre. (Vagy csak én nem ismerem:)) Pedig én sokat járok el bulizni, és sok embert ismerek, de a megismert fiúkkal is főleg baráti viszonyt ápolunk. Aztán van 1-2 randi, de nyom nélkül eltűnik a srác. Ez összetett dolog, egy része fakadhat belőled, hogy nem vagy elég nyitott, vagy magabiztos, de az is lehet, hogy csak épp nincs szerencséd.
2010. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy,de én lassan 18 és még mindig senki,pedig fogytam húsz kilót és egész értelmesen nézek ki...De annyi csini kis plázap*csa van,hogy mellettük szóba se jöhetek,úgyhogy nem is érdekel különösebben.Ne izgulj,előbb-utóbb te is megtalálod az igazit,pláne,ha nagyon akarod(én nem vágyok rá nagyon lehet ezt érzik rajtam a faszik is)
2010. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
igen,ezzel én is igy vagyok.Akinek tettszek és mindent megtenne,hogy velem legyen,attol én irtózok és csak barátként tudnám elfogadni.A másik kategória meg öregeknek tettszek,akik az apám is lehetnének,vagy nösek.Akik meg nekem tettszenének,azok is már foglaltak,de a szeretöje senkinek nem akarok lenni.Nagyon nehéz nekem is normális külsö és belsö tulajdonságu férfit találni.Talán rossz helyen nézelödünk...:S 21L.
2010. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Én sem találok, pedig állítólag szép vagyok, átlag testalkatú, ápolt, minden, ráadásul tök nyomi fiúk tetszenek XD amúgy meg tényleg a kis riszálós ribik jönnek be a pasik nagyobb részének, de mindig mást mondanak, mint amit gondolnak... :/
2010. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Rendes emberek nehezen találnak párt,mivel kevés rendes ember van a világon.Viszont a gec*k azok könnyedén találnak
2010. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

hasonló, csak másik nemmel

16/F

2010. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

aki nekem kell annak én nem kellek akinek én kellek az meg nekem nem kell =|

16L

2010. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Ismeros a helyzet ...nem akartok egy "akik nem talajak a parjukat" klubot nyitni?

Sokszor elgondolkoztam ha nem valami tudatalatti dolog akadajoz meg hogy vegre talajunk valakit akivel tenleg jol erezhetnenk magunkat...

2010. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát látom nem vagyok egyedül ezzel....sőőőt:S

Szar dolog, az biztos...és azzal én is egyetértek, hogy kevés normális ember van...

am én 19 vagyok

2010. aug. 18. 15:55
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért találok nehezen, mert elváltként néhány pasi szerint csak levetett ruhadarab vagyok, és emellett van egy 4 éves kisfiam, akit egyedül nevelek, de egyébként pedig, amíg ezek a dolgok nem derülnek ki, kb. 1 órás beszélgetésig addig nincs gond, tehát szerintem vannak a te korodhoz meg főleg illő normális pasik is. 28L
2010. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!