Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a nő egyértelművé teszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő egyértelművé teszi szimpátiáját a férfi iránt, az hátrány?

Figyelt kérdés
Ha csetelsz egy nővel, akivel megtaláltad a közös hangot, és a nő egy idő után egyértelműen a tudtodra adja, hogy nagyon szimpatizál veled, az hátrány? Úgy értem, a vadászösztön miatt pl. Vagy inkább pozitív dolog, hogy azt érzed, ő is akarja a dolgot?
2021. márc. 4. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Ler1bancoznak.
2021. márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem érezném, hogy ő is akarja, akkor nem látnám értelmét tovább teperni, szóval abszolút nem hátrány. Legalábbis nálam nem.
2021. márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hátrány, szerintem az embernek inkább jól esik, ha tudja, hogy a másik is szimpatizál vele, tehát kölcsönös a dolog.
2021. márc. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
A vadaszoszton nem azt jelenti hogy szeretunk érdektelen noket zaklatni hanem azt hogy szeretjuk levadaszni a not akivel kölcsönös az erdelodes
2021. márc. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tök jó dolog.
2021. márc. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha randi vegen azt mondja egy no, hogy szimpatikus vagy szamara, az mindig pozitiv. Miert lenne mas chateles kozben? Ezt a vadaszoszton baromsagot felejtsuk mar el. Az elkotelezodni nem tudo ferfiak talaltak ki, bena magyarazatkent. Megse mondhatjak azt, hogy felek a felelossegtol meg kulonben is, inkabb agyrol agyra szallok. Ennyit jelent. A szimpatia pedig azt jelenti, hogy igen, lephetunk egyet elore.
2021. márc. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jól esne.
2021. márc. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nagyon hálás lennék h végre egy korrekt nő aki kerek perec beszél hozzám és fejezi ki magát. :D


egyébként ha belegondolsz, az őszinte undort is félsz kifejezni? nem, pedig amiatt is levagytok ribizve ugye legjobb esetben is.

2021. márc. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Érdekes, amint kiderül hogy szimpatizálsz a pasival, mind eltűnik a föld színéről is.

Tapasztalat, egy ideje ezzel szórakoztatom magam és tesztelem őket. Ha nem kell a pasi, bedobom hogy szimpi. Ezerszáz hogy eltűnik. 😆

Nem kell bunkónak sem lenni, de azonnal lelohad az érdeklődésük ha téged is! érdekel. Innentől nem kölcsönös.

2021. márc. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9: lehet ezt a módszert kellene bevetnem, hogy végre lekoptassak egy pasit, aki azóta kezdett rám nyomulni, hogy már semmit nem érzek iránta és teljesen közönyös vagyok (remélve, hogy így békénhagy). Sőt, mióta azt kamuztam neki, hogy van valakim (remélve, hogy tényleg békénhagy), azóta gyakorlatilag zaklat.

A férfiak tényleg fordítva vannak bekötve. :D

2021. márc. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!