Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Távkapcsolat elsőtalálkozással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat elsőtalálkozással. Demégis hol?

Figyelt kérdés
lassan féléve vagyok mondhatni "eggyüt" a barátommal. az ország 2 végén lakunk tehát érdekes a találkozás. holnapután eljönhozzám. valami jó helyet vagy időtöltést tudnátok javasolni micsináljunk?
2010. aug. 17. 09:01
 1/7 anonim válasza:
Kávéház pl
2010. aug. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a távkapcsolat dolog nagyon érdekes. Vigyázz, heogy összedőljön az illúzió. Egyébként minden olyan program, ami egy nem távkapcsolatnál szokásos (séta, kávézó, mozi). Úgysem ez a lényeg... :)
2010. aug. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
heogy = nehogy
2010. aug. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
okés köszi :)
2010. aug. 17. 09:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is fél év után találkoztam először a barátommal. Azelőtt csak msn,és webcamera volt. Rettenetesen izgultam, mert addig minden olyan tökéletes volt, és féltem,hogy nem fogok neki tetszeni élőben. Aztán végülis minden nagyon jól alakult. Be volt tervezve a programba a közös filmnézés itthon,meg a strand is, de végül nem lett belőle semmi. Végig csak ültünk az ágyon,beszélgettünk,néztük egymást,ölelkeztünk,csókolóztunk,stb.Meg elmentünk sétálni. Az szerintem egy nagyon jó program,mert lehet beszélgetni. Én első találkozáskor nem szeretek moziba menni,mert nem lehet úgy beszélgetni közben:)
2010. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már február óta vagyok "távkapcsolatban" és ki tudja még, hogy mi lesz addig, de egyenlőre úgy néz ki, hogy decemberben fogunk tudni csak találkozni, mert addig ő külföldön lesz, de szerintem is jó ötlet, amit az előttem lévő írt, hogy beszélgessetek és sétáljatok és maximum egy cukrászdába, vagy olyan helyre menjetek el, ahol van lehetőségetek megismerni egymást jobban. 28L
2010. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen a mozitol énis azért féltem mert nemlehet ojanjol megismerni egymást közbe.. és köszi a válaszokat :)
2010. aug. 17. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!