Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belelépjek vagy ne? Esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belelépjek vagy ne? Esetleg másnál működő távkapcsolat?

Figyelt kérdés
kb. 60 km-re vagyunk egymástól, tömegközelkedéssel több átszállás szükséges. Jól elvagyunk, egyszer találkoztunk, azóta msn. Ez két hónapja megy. Nem tudom eldönteni hogy belevágjak vagy ne mert mindkettőnk szándéka egyértelmű. Negativ dolog az anyagiak, nem akarom azt hogy esetleg ne legyen rá pénzem hogy nemtudom felhivni vagy elvinni valahova egy jo ideig ha épp nincs rá. Ugye a távkapcsolatban meg telefon elég fontos legalább ugy tartani mig ujra nem találkozunk. Viszont nagyon aranyos a lány. F19 és L16
2010. júl. 25. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Telefon helyett beszélgessetek interneten. De mielőtt belemennétek, ezt inkább vele kellene megbeszélni részletesen, hogy működne-e.
2010. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyan, 60km... Barátom is 60km-re lakik és 3 éve együtt vagyunk, voltak nehézségek, szeptembertöl viszont összeköltözünk és minden szuper
2010. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

E-mail.


Nekünk csak 30 km a táv, heti 1 találkával évközben, most nyáron meg szinte mindennapi találkával elég jól elvagyunk már 2 éve :)


Vágj bele! Mit veszíthetsz? :)

2010. júl. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:) Anyagiak miatt agódtam leginkább. Meg most dolgozni fogok kicsit, de hétvégén tudunk találkozni. Utána meg már suli Pesthez köt meg őt is
2010. júl. 25. 20:19
 5/8 anonim ***** válasza:

T-perc és az SMS200 nekünk anno jól működött. Havi 2x1000 perc beszélgetés mindíg elfogyott és a 2x200 SMS is. Nem volt nagy összeg, mind a ketten ki tudtuk fizetni és így valamennyire meg voltak oldva a kommunikációs problémák.


Tényleg sokat segít, megér egy próbát(:


Illetve más szolgáltatóknál is vannak ilyenek, tényleg megéri utánanézni.

2010. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk működik a távkapcsolat 8 hónapja:) 160 km a táv...nagyon nehéz,de kibírjuk :) suli időben keveset vagyunk együtt de így nyári szünetben hétvégenként amikor csak tudunk találkozunk...

15/L

19/F

2010. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez távolság? Mi 486km-ert hidaltunk át és 14 évet! Baranya megye és Borsod megye hoppá!A menyasszonyom 20 éves.Az elején 2 hetente találkoztunk 2 napot...ő jött vonattal,én lusta voltam,meg sokat dolgozok igaz kifizettem a vonatot :) 2 hónap után hozzám költözött,iskolát váltott,semmi nem érdekelte,elvált vagyok stb,ha szerelem van akkor mindent lehet!1 éve vagyunk együtt,hamarossan a feleségem lesz!Próbáld meg!Úgyis kiderül mennyire komoly!Mi az elején rengeteget messengereztünk,telefonáltunk stb..próbáld meg,kitudja mi lesz belőle!

Sok sikert!

2010. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
köztünk 322 km van. Oo 60km az semmi :) szerintem vágj bele nyugodtan (:
2010. júl. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!